Meblościanka MIT – nowoczesna zabudowa salonu

Odkryj potencjał gotowych zestawów do salonu. Meblościanka Mit dzięki nowoczesnej stylistyce mebli, ich wybarwieniu i rozmiarowi sprawdzi się w każdym salonie, bez względu na jego metraż.

Do swojej dyspozycji masz pojemną szafkę RTV z 2 szafkami i szufladami. Na długim blacie możesz ustawić nie tylko telewizor, ale także ozdobne pudełka i inne akcesoria dekoracyjne. W wysokiej szafce znajdzie się miejsce na wyeksponowanie książek i przechowywanie salonowych drobiazgów. Witryna wisząca to sprawdzone miejsce na porcelanę i artykuły kolekcjonerskie, które możesz ustawić za frontem. Za pełnym frontem możesz schować przedmioty, które chcesz mieć pod ręką, ale nie chcesz ich pokazywać gościom. Dopełnieniem jest półka, na której możesz umieścić rodzinne fotografie i pamiątki.

Zwróć uwagę na efektowne pogrubianą listwę górną i boki korpusu oraz proste uchwyty, które podkreślają nowoczesny styl mebli MIT. Szukasz sposobu na podkreślenie ekspozycji i stworzenie klimatu w trakcie wieczornych seansów? Zamontuj pod szklanymi półkami energooszczędne oświetlenie (znajduje się w komplecie).

Bazą stylowych aranżacji będzie połączenie kolorystyczne białych frontów i korpusów w wybarwieniu dąb sonoma. Wykorzystaj meblościankę MIT aby stworzyć nowoczesną aranżację salonu.

 

W skład zestawu wchodzi:
- półka, wymiary gabarytowe (szerokość, wysokość, głębokość): 120x10x21 cm,
- witryna wisząca, wymiary gabarytowe (szerokość, wysokość, głębokość): 90x96x32 cm,
- szafka strojąca, wymiary gabarytowe (szerokość, wysokość, głębokość): 90x130x33 cm,
- szarfka rtv, wymiary gabarytowe (szerokość, wysokość, głębokość): 210x43x43 cm.

 

Artykuły wyposażenia wnętrz ze zdjęcia nie są wliczone w cenę mebli.