Mini rondelek Piccolo – mały, ale niezbędny w każdej kuchni

Kiedy chcesz odgrzać porcję zupy, nie musisz od razu stawiać na kuchence całego garnka – możesz przelać swoją porcję do mniejszego naczynia, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. W takich sytuacjach sprawdzi się mały rondelek z rączką, który możesz zamówić w sklepie Black Red White.

Garnek został wykonany ze stali nierdzewnej – materiału odpornego na rdzę, idealnie gładkiego i lśniącego. Płaski kształt z szerokim dnem sprawia, że mini rondelek Piccolo optymalnie wykorzystuje powierzchnię grzewczą i bardzo szybko osiąga wysoką temperaturę wewnątrz. Szklana pokrywka powala kontrolować przebieg obróbki termicznej – duży uchwyt ułatwia jej zdejmowanie w trakcie gotowania. Komfort użytkowania zapewnia również długa rączka, dzięki której możesz bezpiecznie zdjąć gorący garnek lub trzymać go w trakcie mieszania. Rondla możesz używać na wszystkich kuchenkach, także indukcyjnych.

Mały rondelek z pokrywką o pojemności 0,6 l doskonale nadaje się do szybkiego podgrzewania zupy, a także do krótkiego obsmażania mięsa czy gotowania – mleka, budyniu, polewy do ciast. Ma dość uniwersalny design, więc dopasuje się zarówno do bardzo nowoczesnej przestrzeni, jak i kuchni w tradycyjnym stylu.

Wymiary
Średnica 14 cm
Wysokość 5 cm
Pojemność 0.6l
Do pobrania