Miska Black Blue Jeans - nadaj ciekawego designu swojej jadalni dzięki odpowiedniej zastawie

klasyczna, biała zastawa obiadowa jest fajna i uniwersalna ale może szybko się znudzić. Postaw na coś wyjątkowego i unikalnego, postaw na zastawę z serii Black Blue Jeans. Ceramiczne naczynia w wyjątkowym wybarwieniu. Ich wyjątkowym atutem jest ich nieregularność i niedoskonałość. W końcu nie wszystko musi być równe, jednolite i proste. Te naczynie idealnie pokazują, że niedoskonałość jest piękna.

Niebieski kolor wewnątrz naczyń z serii Black Blue jest rozłożony niejednolicie, przypomina trochę ręcznie malowane ceramiczne naczynia. Z zewnątrz natomiast jest czarny, matowy kolor, który świetnie kontrastuje z niebieskim połyskiem.

Dania podane na tych naczyniach będą prezentowały się jak z restauracji, świetnie podkreślą wyjątkowość dań i ich kucharza.

W ofercie BRW znajdziesz talerz deserowy o średnicy 22 cm, talerz obiadowy o średnicy 27 cm oraz miskę o średnicy 12,5 cm. Całość stworzy przepiękny i wyjątkowy komplet Black Blue Jeans. Naczynie nadaje się do mycia w zmywarce i używania w kuchence mikrofalowej.

Wymiary
Średnica 17 cm
Wysokość 6 cm
Waga 0.645 kg
Do pobrania