Talerz głęboki kamionka Umi – wakacyjny klimat w jadalni

Kolekcja naczyń Umi to pełna uroku propozycja, która ożywi jadalnię i nada aranżacji wakacyjny klimat. Trzy rodzaje talerzy pozwolą Ci skompletować harmonijny zestaw.

Talerz głęboki ma 17 cm średnicy i pojemność 600 ml. Będzie idealny zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień. Wykonany jest z dekoracyjnej, a przy tym niezwykle praktycznej kamionki. Cechuje się odpornością na zarysowania i wysoką temperaturę, więc możesz myć talerz w zmywarce i podgrzać na nim danie w kuchence mikrofalowej.

Miska przyciąga wzrok pięknym, turkusowym kolorem. Apetycznie będą wyglądać tu orientalne zupy z mlekiem kokosowym czy aksamitne kremy z warzyw. Miska będzie też świetna na świeże owoce czy kolorowe przekąski.

Turkusowy talerz głęboki Umi łatwo połączyć z posiadaną zastawą w spokojnych, stonowanych kolorach, takich jak biel, krem czy beż. Elegancko wygląda w zestawieniu ze złotymi sztućcami. Może być doskonałą podstawą stylu marynistycznego, dobrze komponuje się też z dekoracjami z naturalnych materiałów, jak drewno, len czy wiklina.