Miska Magma - powrót do natury

Urządzasz wnętrze w oszczędnym, surowym stylu? Kochasz naturalność, kolory ziemi? W Twoim domu króluje drewno i kamień? Znakomitym elementem wyposażenia kuchni będzie miska Magma z inspirującej kolekcji o tej samej nazwie.

Seria Magma odwołuje się do filozofii ZEN. Przenika przez nią minimalizm, surowość i spokój. Reprezentują je znakomicie zaprojektowane naczynia, na przykład ta czarna, matowa miska. Jej kształt urzeka prostotą i stanowi świetny punkt wyjścia do kolejnych kroków w aranżacji stołu. Nalej do środka porcję zupy czy kremu lub podaj w niej przekąski i owoce. Efekt matu na zewnątrz i subtelnego połysku wewnątrz zrobi wspaniałe wrażenie na Twoich gościach.

Czarne naczynia wspaniale wydobywają piękno i kolorystykę podawanych w nich potraw i przekąsek. Wykorzystuj je nie tylko od święta, lecz również na co dzień, by nadać posiłkom wyjątkowy charakter. By uzyskać stylowy kontrast, łącz je z bielą, indygo i starym złotem. Podkreśl naturalność gałązką rozmarynu. Miska nadaje się do mikrofali oraz mycia w zmywarce. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Miska ma średnicę 12 i 14 cm. Jest sprzedawana w mixie.

Wymiary
Średnica 12-14 cm
Waga 0.36 kg
Do pobrania