TURBO ELITE TE-75 – praktyczny młynek do odpadów

TURBO ELITE TE-75 to praktyczny młynek do odpadów organicznych. Jego nowoczesny, trójśrubowy system montażu pozwala na łatwe umieszczenie go bezpośrednio pod zlewem. Nie zajmuje dużej ilości miejsca, dlatego nie będzie przeszkodzą w korzystaniu z szafki pod zlewozmywakiem. Przyda się zarówno w kuchni prywatnej, jak i miejscu, gdzie prowadzone jest żywienie zbiorowe.

TURBO ELITE TE-75 korzysta z wysoce wydajnego silnika z magnesami trwałymi. Osiąga on prędkość obrotową do 2700 obrotów na minutę. Tarcza mieląca ze stali szlachetnej jest odporna na korozję, a podczas pracy za wyciszenie młynka odpowiada specjalna obudowa tłumiąca. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantują osłona przeciwodpryskowa oraz bezpiecznik chroniący młynek przed przegrzaniem.

TURBO ELITE TE-75 korzysta z technologii Bio Shield, co gwarantuje brak nieprzyjemnych zapachów rozdrobnionych odpadków. Wymiary młynka wynoszą 371 × 200 mm przy wadze 6,8 kg. Dzięki wysokiej jakości materiałów wykonania jest on inwestycją na długie lata wydajnej eksploatacji.

Wymiary
Wysokość 38,6 cm
Waga 6.8 kg
Do pobrania