NACZYNIE DO ZAPIEKANIA – NIEZBĘDNIK KAŻDEGO KUCHARZA

Praktyczne naczynie do zapiekania Regular to niezbędnik każdej osoby, która lubi gotować i piec. Pozwoli on przygotować smaczne posiłki w krótkim czasie. Dzięki temu, że jest wyposażony w podgrzewacz, podawane dania będą przez długi czas utrzymywać odpowiednią temperaturę. Eleganckie naczynie do zapiekania Regular możesz postawić na stole w jadalni i wykorzystać do serwowania przygotowanego posiłku.

Naczynie do zapiekania Regular posiada owalny kształt. Wykonane jest z solidnych i odpornych materiałów. Dobrze reaguje na wysokie temperatury, jest odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Naczynie do zapiekania przeznaczone jest do codziennego użytku. Można przygotowywać w nim potrawy zarówno w piekarniku, jak i w kuchence mikrofalowej.

Uniwersalne naczynie do zapiekania Regular utrzymane jest w białym odcieniu. Dodatkiem do niego jest złoty podgrzewacz. Dzięki temu jest eleganckie i doskonale wpisuje się w design nowoczesnych jadalni czy kącików jadalnych.

Wymiary naczynia do zapiekania to 1,4 L. Pozwala to na przygotowanie obfitego posiłku dla całej rodziny.

Klasyczny design naczynia Regular pozwala leczyć go z każdą zastawą stołową. Może wystąpić w towarzystwie białych talerzy, jak i tych kolorowych.

Wymiary
Długość 39,5 cm
Głębokość 22,5 cm
Szerokość 22,5 cm
Wysokość 12,5 cm
Pojemność 1,4l
Waga 2.6 kg
Do pobrania