Nakładka antywirusowa Notos – w trosce o bezpieczny sen

Łóżko to miejsce gromadzenia się bakterii, wirusów, roztoczy i pleśni. To dlatego, że podczas snu pocimy się, a wilgotne środowisko sprzyja aktywności drobnoustrojów. Jeżeli zależy Ci na zminimalizowaniu ilości alergenów, a także zwiększeniu bezpieczeństwa i higieny w swojej sypialni, zaopatrz się w nakładkę antywirusową Notos.

Niepozorna, ale praktyczna nakładka na łóżko redukująca roztocza, bakterie, pleśnie i wirusy zapewni
dodatkową ochronę Tobie i Twoim bliskim. Dzianina antywirusowa Virase® zapewnia zdrowe, długotrwałe i higieniczne środowisko. Potwierdzają to badania laboratoryjne, wykonane zgodnie z międzynarodową normą oznaczania aktywności przeciwwirusowej wyrobów włókienniczych (ISO 18184: 2014).

Ponieważ jest to rozwiązanie higieniczne all-in-one, zwalcza jednocześnie wirusy, bakterie, pleśnie i roztocza na poziomie min. 99% w ciągu 2 godzin na powierzchni dzianiny, dzięki czemu możesz cieszyć się bezpiecznym miejscem do snu, na drzemkę i do zabawy z maluszkiem.

Nakładka antywirusowa do łóżka jest dostępna w kolorze biały/ecru i w 5 rozmiarach (90x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm i 180x200 cm), dzięki czemu dopasujesz ją niemal do każdego rozmiaru materaca lub mebla wypoczynkowego.