Narożnik Amber - uniwersalny narożnik do różnych wnętrz i wystrojów

Narożnik Amber świetnie sprawdza się w różnych aranżacjach, od klasycznych do nowoczesnych i minimalistycznych. Ze względu na dość prosty, ale elegancki design można dopasować go do wielu wystrojów. Najlepiej wygląda w przestronnym salonie, gdzie razem z fotelami i stolikiem, stworzy kącik, w którym przyjemnie odpoczywać.

Narożnik jest obszerny i wygodny. Można położyć się na nim, nie rozkładając całości. Wygodne poduszki oparciowe sprawiają, że nawet podczas siedzenia czujesz się niezwykle komfortowo. To także sporo dodatkowego miejsca siedzącego podczas przyjęcia i spotkań rodzinnych.

To, że narożnik Amber jest tak wygodny to głównie zasługa odpowiedniego wypełnienia. Siedzisko wypełnione jest sprężyną falistą i pianką wysokoelastyczną, oparcie i materac to pianka i pas tapicerski. Narożnik ma wygodny podłokietnik i pięć solidnych poduch oparciowych. Całości dopełniają chromowane nóżki. Wymiary wynoszą: 261-268/210-217/101-116/87-100cm.

Narożnik Amber dobrze komponuje się z większością mebli i dodatków. Można stworzyć komplet z nim, dopasowanymi kolorystycznie fotelami i niskim stolikiem.

 

Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
- Sprężyny faliste oraz pianka HR w siedzisku nadaje komfort użytkowania
- Ergonomiczne oparcia
- Nogi metalowe, chromowane
- Tapicerowane plecy
- Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej
Wymiary
Głębokość 217 cm
Szerokość 268 cm
Wysokość 87-100 cm
Waga 163 kg
Do pobrania