Narożnik Amber - dopasujesz go do wielu aranżacji!

Narożnik Amber to uniwersalny mebel, który doskonale sprawdza się w prostych aranżacjach w stylu minimalistycznym i nowoczesnym, dobrze znanej klasyce, a nawet ozdobnym i luksusowym glamour. Wszystko zależy od tego, jakimi sprzętami go otoczymy. Najlepiej odnajduje się w dużych, przestronnych pokojach.

Amber to wygodny mebel z dużymi poduchami oparciowymi, na których możesz wygodnie się wesprzeć i odpocząć po całym dniu. Można położyć się na nim na krótką drzemkę. Stanowi też dodatkowe miejsce do siedzenia podczas wizyty gości.

Narożnik Amber wypełniony jest sprężyną falistą, pianką poliuretanową i wzmocniony pasem tapicerskim. To wszystko zapewnia wygodę użytkowania. Design narożnika jest prosty, całość wspiera się na chromowanych nóżkach. Narożnik ma mechanizm rozkładania typu "delfin" i wygodny pojemnik na pościel. Wymiary to: 261-268/210-217/101-116/87-100 cm.

Sprawdzi się niemal w każdym stylu, pasuje do wielu mebli i dodatków. Dobrze wygląda zarówno w otoczeniu mebli drewnianych, klasycznych jak i nowoczesnych.

 

Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
- Sprężyny faliste oraz pianka HR w siedzisku nadaje komfort użytkowania
- Ergonomiczne oparcia
- Nogi metalowe, chromowane
- Tapicerowane plecy
- Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej
Wymiary
Szerokość 268 cm
Wysokość 87-100 cm
Głębokość 217 cm
Waga 163 kg
Do pobrania