Minimalistyczny narożnik na potrzeby modnego wnętrza

Narożnik Aurora ma nowoczesny design, jest wygodny i komfortowy. Nadaje się nie tylko do większych pomieszczeń, ale również do metrażowo małych mieszkań (np. kawalerek), gdyż dzięki niemu rozwiązuje się problem miejsca do spania i do siedzenia. Pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, loftowego.

Narożnik ma wygodną powierzchnię do spania i siedzenia. Podłokietniki są wąskie, więc nie zabierają dużo miejsca. Ergonomiczne poduchy oparciowe pozwalają na długotrwały relaks przed TV i z książką. Mebel może stanowić dodatkowe siedzisko podczas towarzyskich spotkań.

Komfort siedzenia zapewnia wypełnienie siedziska wysokoelastyczną pianką HR, silikonem i sprężyną falistą. Oparcie i materac wypełnione są pianką PU. Mebel ma wysokie metalowe nóżki, które dodają mu lekkości i ułatwiają sprzątanie. Kolor obicia narożnika to biel.

Narożnik pasuje do monochromatycznych wnętrz minimalistycznych. Dobrze zgrywa się z meblami w czarnym kolorze lub z ciemnego drewna. Będzie ciekawie wyglądać na tle ciemnych (grafitowych, ciemnoniebieskich) ścian.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik lewostronny z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Wąskie podłkietniki - oszczędność miejsca
• Wypełnienie siedziska sprężynami falistymi w połączeniu z wysokiej jakości pianki wysokoelastycznej HR oraz wypełnieniem silikonowym - wygodę użytkowania
• Wysokie nóżki dodają uroku oraz ułatwiają sprzątanie
• Powierzchnia spania pozwoli na komfortowy wypoczynek
• Dostępna również wersja prawostronna
Wymiary
Szerokość 278 cm
Wysokość 71/94 cm
Głębokość 180 cm
Waga 125.1 kg
Do pobrania