Narożnik o wielu możliwościach do aranżacji

Narożnik Aurora jest meblem dość łatwym do aranżacji. Pasuje do różnych opcji kolorystycznych. Najlepiej odnajdzie się w stylu nowoczesnym, loftowym i minimalistycznym. Może stać w sypialni, salonie, gabinecie, pokoju młodzieżowym. Poza funkcją spania stanowi dodatkowe miejsce do siedzenia.

Narożnik jest wygodny i komfortowy. Posiada praktyczny pojemnik na pościel. Wąskie podłokietniki sprawiają, z powierzchnia do siedzenia/spania automatycznie staje się większa. Bardzo wygodny w salonie, jeśli lubimy spędzać dużo czasu na oglądaniu telewizji bądź czytaniu.

Wnętrze narożnika wypełnione jest pianką HR i sprężyną falistą, co odpowiada za komfort siedzenia i spania. Wysokie metalowe nóżki mebla nie tylko sprawiają, że model nabiera lekkości, ale ułatwiają również sprzątanie, bo łatwo dostać się pod mebel np. odkurzaczem. Narożnik ma biały kolor.

Narożnik Aurora jest idealną propozycją do pomieszczenia minimalistycznego z oszczędnością kolorów i form. Można też próbować go trochę „ożywić” przy pomocy barwnych poduszek w energetycznych kolorach czerwieni, fuksji, oranżu, morskiego, limonki.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik prawostronny z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Wąskie podłkietniki - oszczędność miejsca
• Wypełnienie siedziska sprężynami falistymi w połączeniu z wysokiej jakości pianki wysokoelastycznej HR oraz wypełnieniem silikonowym - wygodę użytkowania
• Wysokie nóżki dodają uroku oraz ułatwiają sprzątanie
• Powierzchnia spania pozwoli na komfortowy wypoczynek
• Dostępna również wersja lewostronna
Wymiary
Szerokość 278 cm
Wysokość 71/94 cm
Głębokość 180 cm
Waga 125.1 kg
Do pobrania