Narożnik Bari I – luksus w Twoim salonie

Duży apartament, przestronny dom lub całkiem spora kawalerka? Narożnik Bari I lubi dużą przestrzeń, której będzie gwiazdą. Nowoczesna bryła pełna jest funkcjonalnych rozwiązań – regulowane zagłówki, regulowany bok oraz pojemnik na pościel. Jeżeli lubisz odpoczynek, masz duża rodzinę lub paczkę przyjaciół, to mebel sprawdzi się na co dzień i w trakcie Waszych spotkań.

Za co pokochaliśmy narożnik „U”? Za wypełnienie siedziska sprężynami falistymi w połączeniu z wysokiej jakości pianką PUR, co zapewnia wygodę użytkowania. Dodatkowo stałe oparcie z możliwością regulacji pozwoli dostosować je do potrzeb każdego użytkownika. Wygodne siedzisko ze stałym oparciem i regulowanym zagłówkiem pozwala na maksymalne odprężenie po całym dniu, tygodniu i w trakcie weekendu.

Narożnik z funkcją spania docenisz nie tylko na co dzień, ale także gdy zajdzie potrzeba przenocowania kolegów lub koleżanek Twojego dziecka, Twoich znajomych lub teściów. Po rozłożeniu wózka wjazdowego uzyskasz powierzchnię spania równą 134 x 270 cm.  Pojemnik na pościel ukryty w otomanie pomoże Ci w przechowywaniu koców, kołdry i poduszek. 

Duży narożnik Bari I cechuje się gładką powierzchnią, nie ma zbędnych detali więc sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Możesz dopełnić go kolorowymi poduszkami lub postawić w towarzystwie bardziej ozdobnego fotela. Ostateczny charakter aranżacji możesz nadać mu samodzielnie!

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik prawostronny z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Duża powierzchnia spania- komfortowy wypoczynek
• Siedzisko wypełnione sprężynami falistymi i pianką PUR- zapewnia wygodę użytkowania
• Wygodne siedzisko ze stałym opraciem i regulowanym zagłówkiem pozwala na maksymalne odprężenie
• Regulowany bok - zwiększona funkcjonalność mebla
• Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej NA-BARI_I_U-LEWY
Wymiary
Szerokość 335(+10) cm
Wysokość 102 cm
Głębokość 184(+10) cm
Waga 221 kg
Do pobrania