Narożnik Emerald - komfortowy narożnik do wypoczynku w dzień i w nocy

Stylowy narożnik Emerald idealnie komponuje się z wystrojem w stylu klasycznym, nowoczesnym i skandynawskim. Pasuje do wielu rodzajów mebli i dodatków, więc nie będzie trudno zgrać go z różnymi aranżacjami. Najlepiej postawić go w salonie, sypialni lub gabinecie. Z uwagi na staranność wykonania świetnie prezentuje się z każdej strony.

Wygodny w dzień i w nocy. W ciągu dnia możesz położyć się wygodnie nie rozkładając całości, tylko podkładając poduszkę pod głowę. Ruchome zagłówki również da się ułożyć tak, żeby uzyskać maksymalny komfort wypoczynku.

Równa powierzchnia siedziska i ergonomiczne oparcie mają ogromne znaczenie. Narożnik wypełniają sprężyny faliste (siedzisko), pianka (siedzisko, materac, oparcie), pas tapicerski (oparcie). Narożnik ma elegancki design. Dyskretne przeszycia zdobią powierzchnię tkaniny obiciowej. Praktyczny pojemnik rozwiązuje kwestię pościeli w ciągu dnia. Narożnik ma metalowe nogi. Wymiary wynoszą: 270 × 214/110/78-101cm. Powierzchnia spania: 120 × 194 cm.

Narożnik Emerald może stać w centralnym punkcie nowoczesnego salonu. Nie wymaga dodatkowych ozdób, ponieważ sam w sobie jest wystarczająco dekoracyjny. Pasuje do różnych mebli.


Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
- Sprężyny faliste oraz pianka HR w siedzisku nadaje komfort użytkowania,
- Ergonomiczne oparcia, pozwala wygodnie wypocząć
- Duży wentylowany pojemnik,
- 5 regulowanych zagłówków
- Nogi metalowe
- Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej