Narożnik Emerald – idealny mebel do przytulnego, ciepłego domu

Narożnik Emerald to piękny, efektowny, obszerny mebel wypoczynkowy. Mając go w salonie nie będziesz odczuwać potrzeby opuszczania domu - tak jest wygodny i komfortowy! Najlepiej sprawdza się w salonie, większej sypialni lub reprezentacyjnym gabinecie. Pasuje do aranżacji w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim.

Narożnik jest bardzo wygodny zarówno do spania, jak i do siedzenia. Podłokietnik można wykorzystać do wsparcia na nim poduszki i ułożenia się na chwilę odpoczynku w ciągu dnia. Mobilne zagłówki sprawiają, że możesz ułożyć je, jak chcesz, zyskując maksimum komfortu.

Wypełnienie narożnika Emerald to sprężyna falista i pianka wysokoelastyczna (siedzisko) oraz pianka i pasy tapicerskie (oparcie, materac). Narożnik ma nowoczesny design z dużą ilością ruchomych zagłówków, poduch oparciowych, dyskretnymi przeszyciami i metalowymi nogami. Wymiary wynoszą: 270 × 214/110/78-101 cm. Powierzchnia spania: 120 × 194 cm.

Emerald świetnie odnajdzie się w nowoczesnym salonie. Pasuje do mebli z drewna i z elementami metalowymi. Wraz z odpowiednimi fotelami i oryginalnym, niskim stolikiem, może stworzyć przyjemny kącik kawowy.


Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
- Sprężyny faliste oraz pianka HR w siedzisku nadaje komfort użytkowania,
- Ergonomiczne oparcia, pozwala wygodnie wypocząć
- Duży wentylowany pojemnik,
- 5 regulowanych zagłówków
- Nogi metalowe
- Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej
Wymiary
Głębokość 214 cm
Szerokość 270 cm
Wysokość 78-102 cm
Waga 145 kg
Do pobrania