Narożnik Gio 1,5OT/3BF – pełen komfort w lekkiej formie


Marzysz o wygodnym narożniku, ale nie chcesz przytłoczyć wnętrza? Wybierz nowoczesny narożnik Gio na smukłych nóżkach. Mebel pomieści całą Twoją rodzinę, a przy okazji wprowadzi do salonu wysmakowany design. Sprawdź jego zalety!

Narożnik Gio ma wymiary 312 × 182 cm, więc szczególnie dobrze sprawdzi się w przestronnym salonie. Pasuje do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych i loftowych – jedno jest pewne, będzie wyglądał modnie przez lata. Dostępny jest w wersji prawo- i lewostronnej, dzięki czemu wybierzesz mebel lepiej pasujący do możliwości Twojego mieszkania.

Co sprawia, że jest nie tylko efektowny, lecz także funkcjonalny? Szereg ciekawych rozwiązań. Jednym z nich są przesuwne oparcia, które sprawiają, że siedzisko można ustawić na dwie głębokości – 56 lub 76 cm. Wyższe i niższe osoby mogą znaleźć tu optymalną pozycję sprzyjającą wypoczynkowi.

Z kolei przyjemnie miękkie siedzisko to zasługa wypełnienia, a konkretnie sprężyn falistych i pianki wysokoelastycznej. Nie bez znaczenia są też profilowane podłokietniki dające podparcie podczas lektury lub oglądania telewizji. Smukłe, metalowe nogi w czarnym kolorze sprawiają, że ma się wrażenie, że mebel niemal unosi się nad podłogą. Dodatkowo mają też aspekt praktyczny – z łatwością utrzymasz czystość pod narożnikiem. Estetykę dopełniają ozdobne przeszycia.

Narożnik Gio dostępny jest w bogatej gamie tkanin – wybierz tę, która podoba Ci się najbardziej i ciesz się pięknym wnętrzem!

 

Cechy szczególne mebla:

·         Narożnik bez funkcji spania

·         Sprężyny faliste i pianka wysokoelastyczna w siedzisku – wygoda użytkowania

·         Nowoczesny design do każdego wnętrza

·         Przesuwne oparcia – doskonały wypoczynek dla wysokich i niskich osób, dwie głębokości siedziska – 56 cm lub 76 cm

·         Metalowe nogi

·         Bogata paleta tkanin

·         Plecy tapicerowane tkaniną właściwą

·         Narożnik dostępny w wersji prawo- i lewostronnej