Narożnik Hestia - elegancki, obszerny narożnik do spania i siedzenia

Narożnik Hestia to bardzo stylowy i elegancki mebel, który idealnie pasuje do salonu lub nowoczesnego gabinetu. O takim narożniku mogą pomyśleć osoby, mieszkające w kawalerce – przy pomocy jednego mebla rozwiązują się dwa problemy: spania i siedzenia. Idealny do aranżacji w stylu nowoczesnym, skandynawskim i glamour.

Narożnik wygląda tak zachęcająco, że ma się ochotę na nim usiąść i wypocząć po ciężkim dniu. To zasługa obszernych poduch oparciowych lub szerokiego, równomiernie wypełnionego siedziska. Wąskie podłokietniki sprawiają, że mebel zmieści się również w niewielkim pomieszczeniu.

Wypełnienie odpowiedzialne za komfort użytkowania Hestii to sprężyna falista i pianka HR (siedzisko i materac) oraz pianka formatka (oparcie). W komplecie znajdują się również dwa jaśki, które podkreślają elegancki charakter mebla. Tkanina obiciowa jest wytrzymała i estetyczna. Obszerny pojemnik na pościel i wygodny mechanizm rozkładania sprawiają, że Hestia jest chętnie wykorzystywana do spania. Metalowe stopki dodają lekkości. Wymiary wynoszą: 215 × 145 × 74 cm, powierzchnia spania to: 200 × 140 cm.

Narożniki Hestia będzie świetnie wyglądać z pasującymi do niego fotelami. Zyskasz wtedy nowoczesny komplet wypoczynkowy, który jest jednocześnie ładny i funkcjonalny.


Cechy szczególne mebla:
- Narożnik uniwersalny z pojemnikiem na pościel
- Wąskie podłokietniki - pozwolą Ci oszczędzić miejsce i ustawić narożnik nawet w niewielkich pomieszczeniach
- Wyprofilowane poduchy oparciowe zapewniają wygodę siedzenia i komfort wypoczynku
Wymiary
Głębokość 146 cm
Szerokość 215 cm
Wysokość 74 cm
Waga 111 kg
Do pobrania