Indigo narożnik – wypoczynek w dobrym stylu

Estetyczny i elegancki narożnik Indigo świetnie prezentuje się w aranżacjach w stylu klasycznym, nowoczesnym i glamour. Jego atutem - poza, rzecz jasna miłym dla oka wyglądem - jest niewielki rozmiar, dzięki któremu zmieści się w niewielkim saloniku. Może stać także w sypialni i gabinecie. Pasuje do dodatków w stylu glamour.

Narożnik Indigo jest tak wygodny, na jaki wygląda. Możesz wypoczywać na nim nocą, ale także w ciągu dnia, wyciągając się wzdłuż części z otomaną lub po prostu opierając. Poduchy oparciowe są bardzo wygodne, można spędzić w pozycji siedzącej dużo czasu bez zmęczenia pleców.

Wypełnienie narożnika Indigo stanowią: sprężyna falista (siedzisko, materac), sprężyna bonell (siedzisko), pianka (siedzisko, oparcie, materac), pas tapicerski (oparcie). Narożnik charakteryzuje się śmiałymi formami, ergonomicznym oparciem i komfortowymi podłokietnikami. Posiada praktyczny pojemnik na pościel. Drewniane nóżki dodają lekkości i ułatwiają sprzątanie. Wymiary mebla to: 240 × 172/104/74-98 cm.

Najlepiej odnajduje się w pomieszczeniach, gdzie stawia się na elegancję i stylowe meble. Dodanie do wystroju elementów w stylu glamour z pewnością tylko podkreśli jego charakter.


Cechy szczególne mebla:
- Kompaktowy narożniki dedykowany małym pomieszczeniom
- Mebel charakteryzuje się nowoczesnym designem, wyjątkowym komfortem zapewnionym przed dwie miękkie poduszki
- Osadzony jest na wysokich drewnianych nogach
- Ergonomiczne oparcia
- Duży wentylowany pojemnik
Wymiary
Szerokość 240 cm
Wysokość 98 cm
Głębokość 172 cm
Waga 126 kg
Do pobrania