Indigo narożnik – elegancja i funkcjonalność

Narożnik Indigo ma bardzo stylowy, wysmakowany design, dzięki czemu sprawdzi się nawet w bardzo eleganckim salonie. Do jego atutów należą również rozmiary – zmieści się w niewielkim pokoju. Idealny do salonu, sypialni, gabinetu. Pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, klasycznym i glamour.

Na narożniku Indigo możesz zażywać odpoczynku na wiele sposobów, nawet go nie rozkładając. Możesz oprzeć poduszkę o wysoki podłokietnik lub wyciągnąć się wygodnie na części z otomaną. Można też wygodnie usiąść, korzystając z niezwykle komfortowych poduch oparciowych.

Wygoda, jaką oferuje narożnik Indigo, to w znacznej mierze kwestia wypełnienia. Siedzisko wypełniono sprężyną falistą, sprężyną bonell i pianką. Materac – sprężyną falistą i pianką a oparcie to pianka i pas tapicerski. Narożnik jest zgrabny i zaprojektowany tak by służyć do wypoczynku, a jednocześnie estetycznie wyglądać. Zdobią go nieliczne, ale efektowne wciągi. Nóżki z drewna dodają smukłości. Duży wybór jeśli chodzi o tkaninę tapicerską. Wymiary wynoszą: 240 × 172/104/74-98 cm.

Efektowny narożnik Indigo sprawdzi się w niewielkim salonie w stylu glamour z meblami i dodatkami w tym stylu. Alternatywnie można ustawić go również w klasycznym pomieszczeniu.


Cechy szczególne mebla:
- Kompaktowy narożniki dedykowany małym pomieszczeniom
- Mebel charakteryzuje się nowoczesnym designem, wyjątkowym komfortem zapewnionym przed dwie miękkie poduszki
- Osadzony jest na wysokich drewnianych nogach
- Ergonomiczne oparcia
- Duży wentylowany pojemnik
Wymiary
Szerokość 240 cm
Wysokość 98 cm
Głębokość 174 cm
Waga 126 kg
Do pobrania