Narożnik Lemon – nowoczesny model do Twojego salonu

Masz w domu kominek, a może stylową szafkę RTV nad którą zawiesiłeś telewizor? Naprzeciwko tych dwóch elementów wyposażenia wnętrz możesz ustawić stylowy narożnik Lemon. Jego prosta, ponadczasowa i elegancka forma sprawdzi się w towarzystwie mniej lub bardziej zdobionych mebli.

Podczas codziennego odpoczynku możesz się wygodnie rozsiąść na siedzisku wypełnionym pianką HR i sprężynami falistymi. Oparcie wykonane z pianki i wzmocnione pasami tapicerskimi jest optymalnym podparciem pleców. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Na regulowane zagłówki (zagłówek narożny stały)i, które nie tylko zwiększają powierzchnię użytkową, ale przede wszystkim stanowią wysoki komfort podparcia karku.

Narożnik z funkcją spania to praktyczny mebel na co dzień i w razie potrzeby stworzenia miejsca noclegowego. Łatwe rozkładanie to zasługa mechanizmu typu Delfin, który dzięki gumowym rolkom zabezpiecza podłoże przed uszkodzeniami. W ten sposób zyskasz powierzchnię spania równą 125x195 cm. Łatwy dostęp do pojemnika na pościel zapewnia bezpośredni dostęp do kołdry i poduszki, które możesz w nim przechowywać.

Oryginalne ozdobne szycie i wciągi podkreślają narożnik Lemon i dodają mu uroku. Walory estetyczne podkreślają także drewniane nogi.Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Mechanizm w funkcji spania DELFIN wsparty gumowanymi rolkami-zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniem podczas rozkładania
• Łatwy dostęp do pojemnika
• Oryginalne ozdobne szycie w prostocie bryły daje dużą swobodę w adaptacji mebla jako ciekawego akcentu wnętrza
• Regulowane zagłówki (zagłówek narożny stały) - zwiększona powierzchnia użytkowania, podwyższone oparcie , komfort użytkowania
• Drewniane nogi - naturalny look mebla
• Dostępna również wersja prawostronna 3W_2OTBP
Wymiary
Szerokość 261 cm
Wysokość 86 cm
Głębokość 206 cm
Waga 140 kg
Do pobrania