Narożnik Leon- zaprasza do odpoczynku

Po całym dniu pełnym wyzwań prywatnych i zawodowych, czas odpocząć. Oddaj się przyjemnej lekturze, zaparz sobie kawę lub włącz telewizor i odetchnij. Doskonałym miejscem do relaksu jest narożnik Leon, który posiada miękkie poduszki oparciowe i praktyczne podłokietniki – wymarzona strefa relaksu. 

Co sprawia, że narożnik w literę „L” jest taki wygodny? Wypełnieniem siedziska jest pianka i sprężyny bonell, które zapewniają elastyczne dopasowanie do krzywizn ciała, a przez to optymalne podparcie. Pięć poduszek oparciowych wypełniono pianką rozdrobnioną. Na uwagę zasługuje także praktyczny podłokietnik, który pozwoli Ci wygodnie podeprzeć ramię.

Narożnik z funkcją spania rozkłada się szybko i wygodnie dzięki mechanizmowi ułatwiającemu rozkładanie. W ten sposób w ciągu kilku chwil otrzymujesz powierzchnię spania równą 140 x 216 cm. Tak przygotowane posłanie zmieści 2 dorosłe osoby lub 3 dzieci, jeżeli kinderbal się przedłuży. Pojemnik na pościel to nieoceniona pomoc w przechowywaniu nie tylko kołdry czy poduszek, ale też odzieży sezonowej, na którą zawsze brakuje miejsca w szafie.

Narożnik Leon już od pierwszego spojrzenia zachęca do odpoczynku. To za sprawą dużych poduszek z ozdobnym pikowaniem. Nie może go zabraknąć w domowej strefie odpoczynku. Jeżeli potrzebujesz, możesz ustawić obok niego pufa lub fotel, na pewno znajdziesz jakiś odpowiedni model na brw.pl.


Cechy szczególne mebla:
o Narożnik uniwersalny do pierwszego montażu z funkcją spania i 2 pojemnikami na pościel
o Elegancki i funkcjonalny narożnik z miękkimi poduszkami oparciowymi
o Równa powierzchnia spania po rozłożeniu- zwiększony komfort wypoczynku
o Praktyczna kieszeń na boku- miejsce na prasę
o Nóżki chromowe- pasujące do każdego wnętrza
Wymiary
Szerokość 250 cm
Wysokość 90 cm
Głębokość 153 cm
Waga 139 kg
Do pobrania