Narożnik Lince – czas na maksymalny relaks

 

Wybór narożnika do salonu to zadanie trudne, ale przyjemne. Nowoczesny pokój dzienny musi spełniać potrzeby wszystkich domowników. Powinien też być ozdobą wnętrza, które pełni reprezentacyjną funkcję. To w salonie gramy w planszówki, czytamy książki i bawimy się z psem. Musimy zatem połączyć nieprzeciętną estetykę z praktycznością.

 

Narożnik Lince to efektowna odpowiedź na Twoje potrzeby. Charakteryzuje go świetny design i wyposażenie w niezbędne funkcje. Narożnik ma wymiary zewnętrzne 257 x 81-97 x 197 cm. Po rozłożeniu go uzyskasz powierzchnię spania o wymiarach 124 x 180 cm. Funkcja rozkładania typu Delfin to wygodny i sprawdzony mechanizm, który w jednej chwili pozwoli Ci przekształcić salon w sypialnię dla gości.

 

Wysoki komfort siedzenia zapewnia zastosowana w siedzisku wysokoelastyczna pianka HR oraz sprężyna falista. Wygodne oparcie to zasługa pasa elastycznego i pianki poliuretanowej. Doskonale wyprofilowany narożnik gwarantuje maksymalny wypoczynek również, dzięki regulowanym zagłówkom. Idealnie dopasujesz ich ułożenie do swoich potrzeb i poczujesz, jak ogarnia Cię błogość i odprężenie.

 

Zagłówki, metalowe nóżki i minimalistyczny styl podkreślają nowoczesny charakter mebla. Komfort siedzenia połączony z funkcjonalnością sprawi, że salon będzie ulubionym pomieszczeniem całej rodziny. Podwyższone nóżki oprócz walorów estetycznych pozwalają dotrzeć do przestrzeni pod meblem. Dzięki temu utrzymasz czystość bez konieczności przesuwania narożnika.

 

Cechy szczególne narożnika Lince:

 

?     Funkcja spania o wymiarach 124 x 180 cm – dodatkowe miejsce do spania

?     Pojemnik na pościel – przestrzeń na pościel lub koc

?     Pianka wysokoelastyczna HR w siedzisku – doskonała miękkość i trwałość

?     Regulowane zagłówki – maksymalne dopasowanie

?     Nóżki o wysokości 12,5 cm – pozwalają na łatwe przemieszczanie się robota sprzątającego

?     Tapicerowany tył – atut przy aranżacji salonu

Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej

Wymiary
Głębokość 197 cm
Szerokość 257 cm
Wysokość 81-97 cm
Waga 117 kg
Do pobrania