Narożnik Lince – wygoda dopasowana do Ciebie

W nowoczesnych wnętrzach często stawiamy na proste bryły, które są dopełnione przez funkcjonalności. Godnym reprezentantem tej idei designu jest narożnik Lince. Elementy wyposażone w sterowanie elektryczne, prosta bryła i efektowne, chromowane nóżki to te detale, którymi mebel podbił nasze serca. Mamy nadzieję, że trafi też w Twój gust.

Wiemy, jak zadbać o Twój komfort, dlatego narożnik z funkcją elektryczną został wyposażony w wygodne siedzisko z pianki wysokoelastycznej i sprężyny falistej. Oparcie wypełnione pianką poliuretanową wzmocniliśmy pasem tapicerskim, dzięki czemu jest stabilne i elastyczne.   

Jakie inne atuty ma narożnik o wymiarach 254 x 81-97 x 197 cm? Posiada element z elektryczną funkcją relaksu, która rozłoży się, odchyli oparcie, podniesie zagłówek i podnóżek pozwalając tym samym na dobre się rozluźnić przed ulubionym serialem lub oglądając kinowy hit.

Narożnik Lince tworzą następujące moduły: 1TVE, ELE1, OTM/BK, 2-OTM. Każdy z nich pełni konkretną funkcję, dzięki czemu z pewnością znajdziesz swój ulubiony moduł, na którym wypoczniesz. Możesz dopasować go do swoich potrzeb - w salonach można dokonać personalizacji mebla.

Narożnik Lince osadzono na stabilnych, metalowych nogach, które podkreślają jego nowoczesny styl.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z pojemnikiem na pościel i elektryczną funkcją relax
• Regulowane zagłówki- zwiększony komfort wypoczynku
• Ozdobne szwy dwuigłowe - zwiększona wytrzymałość szwów
• Miękkie oparcie i siedzisko - zwiększony komfort użytkowania
• Nóżki metalowe - estetyka i wytrzymałość
• Tył tapicerowany - estetyka wykonania
• Dostępna również wersja prawostronna NA_LINCE_1TVE-ELE1-OTM/BK
Wymiary
Głębokość 197 cm
Szerokość 254 cm
Wysokość 81-97 cm
Waga 146 kg
Do pobrania