Narożnik Luna – idealny do reprezentacyjnego salonu

Elegancki i stylowy narożnik Luna to wygodny, komfortowy mebel, który będzie idealny do salonu, dużej sypialni lub gabinetu. Ma atrakcyjny design, który przyciąga wzrok. To prawdziwa gwiazda twojego salonu, która dodatkowo ma wiele funkcji praktycznych. Najlepiej wygląda w aranżacjach nowoczesnych, loftowych i glamour.

Wysokie oparcie daje wytchnienie plecom, gdy potrzebujesz odpoczynku w ciągu dnia. Prawy podłokietnik, wygodnie wyprofilowany, zachęca do wsparcia się na nim lub położenia tam poduszki. Narożnik wyposażony jest poza tym w elektryczną funkcję relaksu, co uczyni Twój wypoczynek jeszcze pełniejszym.

Narożnik Luna składa się z otomany z pojemnikiem na pościel, elementu z funkcją relaksu i części z podłokietnikiem. Wypełnienie stanowią: pianka wysokoelastyczna i sprężyna falista ( siedzisko), pas tapicerski i silikon (oparcie). W poduszkach znajduje się dodatkowa warstwa granulatu silikonowego. Mebel wspiera się na metalowych stopkach. Wymiary to: 242 × 102 × 194 cm.

Narożnik pasuje do nowoczesnych wystrojów, mebli o prostych formach i oryginalnych dodatków. Najlepiej prezentuje się w przestronnych wnętrzach, gdzie można wyeksponować wszystkie jego atuty.


Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z elektryczną funkcją relaks
- Wysokie oparcie - stabilne podparcie dla pleców
- Miękkie oparcie i siedzisko - zwiększony komfort użytkowania
- Sprężyny faliste w siedzisku - komfort użytkowania
- W poduszkach oparciowych dodatkowa warstwa granulatu silikonowego - zwiększona miękkość i komfort
- Ozdobne metalowe stopki - trwałość i estetyka wyglądu
- Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej
Wymiary
Głębokość 194 cm
Szerokość 242 cm
Wysokość 102 cm
Waga 121 kg
Do pobrania