"

Narożnik Luna - propozycja do eleganckiego salonu

Estetyczny narożnik Luna to propozycja do salonu, sypialni i gabinetu. Wygląda bardzo elegancko i stylowo, szczególnie w otoczeniu nowoczesnego wyposażenia wnętrza. Warto rozważyć kupno narożnika, jeśli chcesz praktycznie umeblować np. kawalerkę. Mebel pasuje do aranżacji nowoczesnych, loftowych i glamour.

Narożnik Luna jest wygodny - ma wysokie oparcie, dzięki czemu możesz spędzić na nim dużo czasu bez zmęczenia kręgosłupa. Przydaje się również podłokietnik, na którym można się wesprzeć. Przyjemny dla oka design narożnika to jego ogromny atut, salon zyska na charakterze, jeśli umieścisz w nim taki mebel.

Narożnik składa się z otomany z pojemnikiem na pościel, elementu z elektryczną funkcją relaksu i części z podłokietnikiem. Wypełnienie narożnika składa się z pianki wysokoelastycznej i sprężyny falistej (siedzisko) oraz pasa tapicerskiego i silikonu (oparcie). Mebel wspiera się na metalowych nóżkach. Wymiary wynoszą: 242 x 102 x 194 cm.

Luna sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach, w których królują meble o prostych formach i stylowe, wysmakowane dodatki.


Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z elektryczną funkcją relaks
- Wysokie oparcie - stabilne podparcie dla pleców
- Miękkie oparcie i siedzisko - zwiększony komfort użytkowania
- Sprężyny faliste w siedzisku - komfort użytkowania
- W poduszkach oparciowych dodatkowa warstwa granulatu silikonowego - zwiększona miękkość i komfort
- Ozdobne metalowe stopki - trwałość i estetyka wyglądu
- Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej