Narożnik Malin – zapewni idealne odprężenie

 

Dobry wypoczynek to fundament. Dzięki chwilom poświęconym na relaks zyskujesz wigor i chęć do działania. Zadbaj, by Twoje meble były nie tylko ozdobą, ale również gwarantowały jakość i komfort codziennego użytkowania.

Narożnik Malin to jeszcze więcej zadowolenia z popołudniowych drzemek i wieczornych chwil spędzonych z rodziną. Niewielkie gabaryty i prosta forma mebla to duża swoboda w aranżacji niedużych przestrzeni.

Narożnik Malin to niezwykle funkcjonalny mebel, który możesz wykorzystać jako dodatkowe miejsce do spania. Wygodnie otwierana funkcja typu DL zapewni Ci jednolitą powierzchnię leżenia o wymiarach 122 x 200 cm. Całość jest wypełniona bonellem, co gwarantuje odpowiednią sprężystość i komfort snu.

Narożnik Malin oferuje też obszerny pojemnik, w którym ukryjesz pościel, koce lub ozdobne poduszki.

Lekkości bryle nadają podwyższone stopki, które mają też praktyczny charakter. Dzięki nim bez trudu dostaniesz się do podłoża pod meblem, a do uprzątnięcia zabrudzeń możesz wykorzystać iRobota.

Równa powierzchnia podłokietników sprawia, że uzyskujesz stabilne i komfortowe podparcie, tak ważne podczas dłuższego siedzenia np. podczas oglądania ulubionego serialu lub czytania książki.

Narożnik Malin to również możliwość samodzielnej zmiany układu strony. To niezwykle praktyczny atut, który pozwoli Ci w łatwy sposób przemeblować salon. Również podczas przeprowadzki nie musisz martwić się, czy strona narożnika się zgadza.

Postaw na uniwersalny mebel, który pozwoli na maksymalną regenerację i odprężenie każdego dnia.

 

Cechy szczególne narożnika Malin:

 ●     Wymiary: 230 x 98 x 136 cm

●     Funkcja spania o wymiarach: 122 x 200 cm – nieocenione rozwiązanie podczas przyjazdu gości

●     Pojemnik na pościel – dodatkowe miejsce do przechowywania

●     Bonell w siedzisku i materacu

●     Uniwersalność zestawienia - możliwość samodzielnej zmiany układu strony (prawy/le