Narożnik Maroon – prosty i elegancki narożnik do nowoczesnego pomieszczenia

Narożnik Maroon charakteryzuje się wysmakowanym, eleganckim designem, który najlepiej komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i skandynawskim. Staranność wykonania i możliwość dobrania pasującego do wystroju obicia, sprawiają, że narożnik może stać w centralnym punkcie salonu.

Wygodne siedzisko i oparcie to atuty tego mebla wypoczynkowego. Odpoczywasz na nim nie tylko nocą, ale także w ciągu dnia, kiedy tego potrzebujesz. Na narożniku można się wygodnie położyć lub usiąść, żeby pooglądać telewizję, wykorzystując zagłówki dla własnej wygody.

Wypełnienie narożnika stanowią: sprężyny faliste, pianka i pas tapicerski. To dlatego całość jest tak wygodna. Uniwersalny design trafia w najwybredniejszy gust. Smukłe nóżki dodają lekkości i ułatwiają porządki, a pojemnik na pościel jest niezwykle praktyczny. Wymiary wynoszą: 282/212 × 109 × 84/100 cm, powierzchnia spania: 120 × 190 cm.

Ponadczasowy styl narożnika Maroon sprawia, że pasuje on do różnych typów mebli, różnych materiałów i dodatków. Łatwo dopasować go do reszty umeblowania.

 

Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
- Sprężyny faliste oraz pianka HR w siedzisku nadaje komfort użytkowania
- Ergonomiczne oparcia
- Zagłówki telewizyjne, aż 9 stopni regulacji
- Nogi metalowe
- Tapicerowane plecy
- Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej
Wymiary
Szerokość 287 cm
Wysokość 84/100 cm
Głębokość 212 cm
Waga 150 kg
Do pobrania