Narożnik Maroon – prosty i funkcjonalny

Narożnik Maroon to estetyczny mebel, który nada eleganckiego charakteru każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdzie. Można postawić go w salonie, sypialni czy gabinecie. Jego prosty, wysmakowany design będzie świetnie pasować do aranżacji w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i skandynawskim.

To estetyczny mebel, służący do spania i siedzenia. W dzień zyskujesz miejsca siedzące, co ma znaczenie w mieszkaniu o niedużym metrażu np. w kawalerce. Wygodne, stabilne oparcie sprawia, że na narożniku Maroon doskonale się wypoczywa.

Wypełnienie narożnika Maroon to sprężyny faliste i pianka HR. To zapewnia wygodę w postaci jednorodnej powierzchni do siedzenia i spania. Prosty design pasuje do wszystkiego, a metalowe nogi dodają lekkości. Narożnik ma praktyczne zagłówki telewizyjne i obszerny pojemnik na pościel. Wymiary wynoszą: 282/212 × 109 × 84/100. Powierzchnia spania 120 × 190 cm.

Narożnik świetnie wygląda z różnymi rodzajami mebli, zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi. Dzięki uniwersalnemu designowi łatwo dobrać do niego dodatki.

 

Cechy szczególne mebla:
- Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
- Sprężyny faliste oraz pianka HR w siedzisku nadaje komfort użytkowania
- Ergonomiczne oparcia
- Zagłówki telewizyjne, aż 9 stopni regulacji
- Nogi metalowe
- Tapicerowane plecy
- Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej
Wymiary
Szerokość 287 cm
Wysokość 84/100 cm
Głębokość 212 cm
Waga 150 kg
Do pobrania