Narożnik Misty – stylowa przestrzeń wypoczynkowa

Chcesz odświeżyć mieszkanie, nadać mu nowego wyrazu lub urządzasz właśnie salon w nowym domu? Świetnie się składa! W aranżacji sprawdza się funkcjonalność i styl, a ich połączenie odnajdziesz w narożniku Misty, który możesz postawić w centralnym punkcie pomieszczenia.

Efektowny narożnik jest także wygodny. To za sprawą wypełnienia siedziska układem sprężyn falistych oraz pianką, co zapewnia komfort, nawet podczas długich pogawędek i wieczornych seansów filmowych. Stałe oparcie z pianki, wzmocniono pasami tapicerskimi. Szeroka otomana pozwoli wypocząć nawet 2 osobom, i to bez rozkładania mebla! Narożnik „L” posiada regulowane zagłówki, które możesz dopasować do swoich preferencji.

Narożnik z funkcją spania wyposażono w mechanizm rozkładania typu delfin, który ułatwia przekształcenie mebla w komfortowe miejsce noclegowe dla dwóch osób. Powierzchnia spania wynosi 135x200 cm, stanowiąc optymalną przestrzeń dla dwojga. W otomanie znajdziesz bardzo duży pojemnik, który sprawdzi się w przechowywaniu pościeli, koców, poszewek lub zabawek, czy odzieży sezonowej.

Solidny narożnik do salonu jest stabilny dzięki niskim, metalowym nóżkom oraz konstrukcji bazującej na szerokim podłokietniku i stałemu oparciu. Efektowne pikowania i guziki w siedzisku, a także pionowe przeszycia w oparciu nadają charakteru bryle.  

Narożnik Misty zachęca do odpoczynku, ilekroć obok niego przechodzisz. Nic dziwnego! Miękkie siedzisko, wygodne oparcie i regulowany zagłówek będzie synonimem komfortowego relaksu. Przekonaj się, ustaw go w swoim salonie i ciesz się kącikiem relaksu.

Narożnik jest dostępny w wersji lewo- i prawostronnej.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik prawostronny z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Duża powierzchnia spania pozwoli na komfortowy wypoczynek
• Wypełnienie siedziska sprężynami falistymi w połączeniu z wysokiej jakości pianką PUR zapewnia wygodę użytkowania
• Wygodne siedzisko ze stałym oparciem i regulowanymi zagłówkiem pozwala na maksymalne odprężenie
• Bardzo duży pojemnik na pościel dodatkowo podnosi funkcjonalność mebla
• Szeroka otomana pozwala na wypoczynek bez rozkładania nawet dwóch dorosłych osób
• Ozdobne przeszycia dwuigłowe na siedzisku i oparciu
• Ozdobne pikowania na siedzisku
• Dostępna również wersja lewostronna
Wymiary
Głębokość 175 cm
Szerokość 260 cm
Wysokość 105 cm
Do pobrania