Narożnik Noret LUX 2DL.URC – przestrzeń na relaks


Praktyczne miejsce do spania, odpoczywania przed telewizorem i pogaduszek z bliskimi? Narożnik Noret! Wygodne siedziska i poduchy oparciowe oraz funkcja rozkładania zagwarantują Tobie i Twojej rodzinie pełen komfort.

Ten nowoczesny, kompaktowy narożnik doskonale sprawdzi się w mniejszym metrażu. Ma wymiary 223 × 157 cm, więc nie zabiera dużo przestrzeni. Jednocześnie stanowi idealne miejsce nocnego wypoczynku. Mechanizm oparcia WallFree sprawia, że nie musisz odsuwać mebla od ściany przed rozłożeniem. Powierzchnia spania wynosi 140 × 200 cm, a w materacu znajdują się sprężyny faliste i pianka, co zapewni spokojny sen dwóm osobom. Duży pojemnik będzie schowkiem na pościel i tekstylia.

Za dnia docenisz miękkie, głębokie siedzisko i trzy poduchy oparciowe. W siedzisku znajdują się m.in. sprężyny faliste i wysokoelastyczna pianka HR, zaś w poduchach tzw. pianka kształtka. Poszczególne elementy zachowują formę przez wiele sezonów użytkowania. Chyba nie musimy dodawać, że są też bardzo komfortowe?

Lekkość bryły to zasługa podwyższonych, drewnianych stopek. To dzięki nim z łatwością posprzątasz pod narożnikiem bez potrzeby jego podnoszenia czy przesuwania. Ozdobne pikowania i dwie dekoracyjne poduszki w kształcie wałka wieńczą całość.

Narożnik Noret z funkcją spania i pojemnikiem dopełni wnętrze w stylu skandynawskim. Prosta, a jednocześnie efektowna forma zachwyca wieloma udogodnieniami, które ułatwiają codzienną organizację dnia. Pamiętaj, że mebel jest uniwersalny, więc samodzielnie możesz zmieniać układ strony – jeśli uwielbiasz przeprowadzać domowe metamorfozy, ta funkcja znacznie ułatwi Ci zadanie!

Cechy szczególne mebla:

  • Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem, mechanizm rozkładania na podnośnikach, 3 poduszki oparciowe, 2 wałki
  • Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnej zmiany układu strony (prawy/lewy)
  • Sprężyny faliste w siedzisku i materacu – jednorodna powierzchnia spania
  • W siedzisku dodatkowa warstwa wysokoelastycznej pianki HR – zwiększona miękkość i komfort
  • Mechanizm oparcia WallFree – nie wymaga odsuwania od ściany przy rozkładaniu do spania
  • Pojemnik na pościel – zwiększona możliwość przechowywania
  • Poduszki oparciowe wypełnione kształtką z pianki – stabilność kształtu poduszek oraz zwiększony komfort oparcia
  • Ozdobne szwy jednoigłowe – harmonijny i estetyczny wygląd
  • Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
  • Ozdobne stopki z drewna liściastego – zwiększona trwałość i wytrzymałość
Wymiary
Głębokość 157 cm
Szerokość 223 cm
Wysokość 92 cm
Waga 105 kg
Do pobrania