Narożnik Pacto - klasyka wypoczynku w Twoim salonie

Jak wyobrażasz sobie niedzielne popołudnie? Przed telewizorem, z książką czy spotykając się z bliskimi? We wszystkich tych aktywnościach będzie towarzyszył Ci narożnik do salonu Pacto.

Pierwsze co docenisz, to siedzisko wypełnione sprężyną falistą i pianką wysokoelastyczną. Stabilne oparcie to coś, na co warto zwrócić uwagę wybierając mebel wypoczynkowy. Poduszki oparciowe, wypełnione granulatem silikonowym i wzmocnione pasem tapicerskim, zapewniają wysoki komfort podparcia pleców. Oprócz nich narożnik w kształcie litery L wyposażono w 2 luźne poduszki. Książkę, czasopismo lub pilot możesz schować do kieszonki w podłokietniku. 

Narożnik rozkładany sprawdzi się podczas imprez, gdy chcesz zapewnić gościom komfortowy nocleg. Funkcja spania typu delfin rozkłada się szybko, tworząc powierzchnię spania idealną dla dwóch osób. W otomanie znajduje się pojemnik na pościel, dzięki czemu możesz ją mieć zawsze pod ręką.

Ozdobne przeszycia i drewniane stopki czynią narożnik Pacto nie tylko praktycznym, ale też efektownym meblem wypoczynkowym.

 

Narożnik jest dostępny w wersji lewo- i prawostronnej

 

Cechy szczególne mebla:
- Komfortowe oparcie -stabilne podparcie dla pleców oraz głowy
- Miękkie siedzisko -zwiększony komfort użytkowania dzięki zastosowaniu połączenia sprężyny falistej z pianką HR
- W poduszkach oparciowych pas tapicerski i granulat silikonowy zapewniające wysoki komfort
- Kieszonka z boku jako dodatkowa funkcja
- Mebel wyposażony w 2 poduszki ozdobne
- Ozdobne drewniane stopki - trwałość i estetyka wyglądu
- Pojemnik na pościel
- Funkcja spania typu delfin