Narożnik Porto New – wzorcowy relaks w nowoczesnej odsłonie

 

Strefa wypoczynku to bardzo ważna część salonu. Oglądanie dwugodzinnego seansu, czytanie książki czy wspólne spędzanie czasu z bliskimi wymaga mebla, który zapewnia odpowiednią wygodę i jakość. Idealny narożnik do salonu to również połączenie aspektów praktycznych z estetycznymi.

 

Narożnik Porto New o wymiarach 261 x 79-95 x 172 cm to nowoczesny mebel, który zaskoczy funkcjonalnymi rozwiązaniami i sprawi, że Twój salon zmieni oblicze. Pierwszą rzeczą, która przykuwa uwagę w tym nieprzeciętnym meblu, są regulowane podłokietniki i zagłówki. Dają one szerokie możliwości komfortowego wypoczynku. Wygodnie rozsiądziesz się na narożniku i dopasujesz położenie jego elementów do swoich potrzeb.

 

Siedzisko narożnika Porto New w całości wypełnione jest pianką wysokoelastyczną HR i sprężyną falistą. Dzięki tym komponentom otrzymujesz miękkość, elastyczność i gwarancję trwałości. Narożnik spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Całość dopełniają eleganckie drewniane stopki i ozdobne przeszycie.

 

Nowoczesny narożnik Porto New posiada również funkcję rozkładania typu Delfin, która pozwoli Ci w szybki sposób przekształcić salon w sypialnię dla gości, tworząc powierzchnię spania o wymiarach 125 x 210 cm. Obszerny pojemnik na pościel to kolejny atut mebla. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu narożnik świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnym salonie, jak i tradycyjnie urządzonym wnętrzu.

 

Cechy szczególne narożnika Porto New:

 

  • Regulowane podłokietniki i zagłówki – idealne dopasowanie
  • Funkcja spania o wymiarach 125 x 210 cm – miejsce wypoczynku dla gości
  • Pojemnik na pościel – dodatkowa przestrzeń do przechowywania
  • Pianka wysokoelastyczna HR w siedzisku – zapewnia miękkość, elastyczność i wytrzymałość
  • Tapicerowany tył – atut przy aranżacji salonu
  • Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej