"

Reja narożnik uniwersalny, który sprawdza się w stylowych wnętrzach glamour

Jeżeli lubisz ekstrawagancki i efektowny styl glamour we wnętrzach mieszkalnych, narożnik Reja z pewnością doskonale wkomponuje się w taką aranżację. Posiada wszystkie cechy, jakie powinien mieć mebel, spełniający wymogi stylu glamour lub nowoczesnego. Pasuje do salonu, sypialni i gabinetu.

Przyjemny dla oka wypoczynkowy mebel, jakim jest narożnik Reja daje maksimum komfortu,podczas codziennego wypoczynku w dzień i w nocy. Wygodny do siedzenia i spania, a do tego efektowny wizualnie ma jeszcze jeden duży atut. Są nim dwa pojemniki na pościel. Dzięki nim możesz rozwiązać problem zbyt dużej ilości rzeczy, leżących w pomieszczeniu np. koców, narzut, zmian pościeli.

Wnętrze narożnika prawego Reja ma wypełnienie, dzięki któremu właśnie Twoja wygoda to sprawa oczywista. Siedzisko i materac wypełnione są pianką HR i sprężyną falistą, a oparcie – pianką ciętą. Mebel posiada estetyczne pikowania, a jego boki, poduszki oparciowe i dodatkowe jaśki zdobi dekoracyjna lamówka. Narożnik wspiera się na metalowych nóżkach. Wymiary to: 250 × 155 × 100 cm. Powierzchnia spania to 215 × 145 cm.

Wygodny narożnik Reja będzie świetnie wyglądał w otoczeniu mebli nowoczesnych, jak i pięknie obitych mebli glamour (fotele, pufy).

"

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik uniwersalny z funkcją spania
• 2 pojemniki na pościel - zwiększona przestrzreń do przechowywania
• Wysokiej jakości pianka HR i sprężyny faliste zapewniają wygodę siedzenia i komfort wypoczynku
• Funkcja spania codziennego i lekkie rozkładanie narożnika to dodatkowe atuty
• Mebel oparty jest na metalowych nóżkach, dzięki czemu nabiera wizualnej lekkości
Wymiary
Szerokość 250 cm
Wysokość 100 cm
Głębokość 155 cm
Waga 110 kg
Do pobrania