Narożnik VETINO 2F.RECBK/RECBK.2F – efektowna przestrzeń wypoczynkowa

Podczas codziennego użytkowania oraz na szczególne okazje – narożnik Vetino to doskonały mebel do Twojego salonu. Jest nie tylko efektowny, ale też wygodny. Dopełnieniem nowoczesnego stylu są tu przeszycia i wysokie stopki.

Jakie jest jego wypełnienie? Narożnik w literę „L” posiada dodatkową warstwę wysokoelastycznej pianki w siedzisku, a poza tym znajdziesz tam piankę i sprężynę falistą, która  zapewnia elastyczność i komfort. Podobne wypełnienie znajduje się w materacu funkcji, natomiast poduszki oparciowe z pianki i silikonu oraz profilowany, przedłużony podłokietnik dają podparcie plecom i ramionom.

Narożnik z funkcją spania to rozwiązanie dla tych, którzy chcą ugościć swoich znajomych i rodzinę z dalekich stron. Możesz zaoferować wygodny nocleg dla 2 osób. Mechanizm typu Delfin ułatwi rozłożenie mebla, dzięki czemu w parę chwil uzyskasz dużą powierzchnię spania 142 x 198 cm. Duży pojemnik na pościel to obietnica dodatkowego miejsca do przechowywania.

Warto podkreślić jego prosty, nowoczesny styl narożnika wyrażony prostą, geometryczną formą i detalami, np. metalowymi stopkami. Geometryczne przeszycia urozmaicają gładką tapicerkę, dodając jej charakteru i wyróżniając ją spośród innych.  

Do narożnika Vetino możesz dobrać dowolny fotel, stylową lampę, dekoracyjną narzutę lub ozdobne poduszki. Zdecyduj o tym, jaki styl nadasz meblowi wypoczynkowemu.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Mechanizm na wózku wsparty gumowanymi rolkami - zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniami
• Sprężyny faliste na całej powierzchni spania - komfortowe i jednorodne spanie
• Szeroki i wyprofilowany podłokietnik - zwięszkony komfort podparcia
• Obie części narożnika zostały wyposażone w oparcie
• Ozdobne szwy jednoigłowe - zwiększona wytrzymałość i harmonijny wygląd
• Podwyższone metalowe stopki - łatwy dostęp do podłoża
• Dostępna również wersja prawostronna narożnika
Wymiary
Szerokość 238 cm
Wysokość 86 cm
Głębokość 191 cm
Waga 132 kg
Do pobrania