Narożnik Vista – ze smakiem i elegancją

 

Narożnik to zdecydowanie jeden z najważniejszych mebli w domu. To w salonie przecinają się ścieżki wszystkich członków rodziny, ale też podejmujesz w nim gości. Idealny narożnik powinien zatem łączyć kilka funkcji, byś mógł w pełni cieszyć się z aranżacji domowej przestrzeni. Zadbaj o to, by każdy czuł się w salonie komfortowo, a zarazem postaw na reprezentacyjny charakter mebla.

 

Narożnik Vista o wymiarach 238 x 82 x 168 cm to niewielki, ale zwracający uwagę, element mieszkania. Taki gabaryt sprawia, że doskonale prezentuje się on nawet w małym i nieustawnym pomieszczeniu. Narożnik przykuwa uwagę oryginalnymi, odchylonymi bokami oraz stylowymi pikowaniami na całym siedzisku i poduchach oparciowych. Bez kłopotu dopasujesz go do nowocześnie zaaranżowanych wnętrz, jak i tych bardziej klasycznych.

 

Komfort siedzenia narożnik Vista zawdzięcza idealnie dobranym komponentom. Wygodne siedzisko wypełnione jest  pianką wysokoelastyczną HR i wzmocnione sprężyną falistą, a oparcie to zestawienie silikonu i pasa elastycznego. Dzięki tym rozwiązaniom narożnik zapewnia wyśmienitą jakość wypoczynku, elastyczność i trwałość.

 

Lekkości nadają bryle wysokie, drewniane nóżki. Jest to stylowe, a zarazem praktyczne rozwiązanie, które sprawia, że bez trudu dotrzesz z odkurzaczem do przestrzeni pod meblem.

 

Kolejnym atutem narożnika Vista jest wygodna w rozkładaniu, funkcja spania typu Delfin, a także obszerny pojemnik. W jednej chwili zmienisz salon w sypialnię dla gości. To się nazywa funkcjonalny mebel!

 

Wybierz elegancką tkaninę lub skórę i ciesz się praktycznym narożnikiem w stylowym wydaniu.

 

Cechy szczególne narożnika Vista:

 

  • Funkcja spania o wymiarach 123 x 196 cm – nieocenione rozwiązanie podczas przyjazdu gości
  • Pojemnik na pościel – dodatkowa przestrzeń na pościel lub koc
  • Pianka wysokoelastyczna HR w siedzisku – doskonała miękkość i trwałość
  • Granulat silikonowy w poduszkach oparciowych – komfort dla pleców
  • Tapicerowany tył – atut przy aranżacji salonu
  • Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej