Nowoczesny i elegancki narożnik z funkcją spania

Estetyczny narożnik z funkcją spania to doskonałe rozwiązanie do salonu, sypialni, a nawet gabinetu, w którym stawia się na eleganckie i funkcjonalne wyposażenie. Można stworzyć z nim modną aranżację w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim i loftowym. Ciekawie prezentuje się w jasnych i białych wnętrzach.

Miękkie oparcia narożnika Wave zachęcają do odpoczynku. To świetny mebel do kącika wypoczynkowego. Oprócz praktycznej funkcji spania może stanowić również dodatkowe siedzisko, zwłaszcza gdy odwiedzą Cię przyjaciele lub rodzina.

Wygodne siedzisko wypełnia sprężyna falista i pianką wysokoelastyczna. Oparcie jest komfortowe i miękkie dzięki piance poliuretanowej. Wzmocnieniem jest wytrzymały pas tapicerski, dzięki któremu mebel przez długie lata zachowuje idealny wygląd. Narożnik ma praktyczny pojemnik na pościel i zgrabne, wysokie, metalowe nóżki, które dodają mu lekkości. Dzięki nim również łatwo posprzątasz pod meblem. Wymiary to: 265 × 81 -98 × 209 cm (szerokość, wysokość, głębokość).

Narożnik pasuje do mebli o prostych, nowoczesnych formach. Może sprawdzić się w minimalistycznych gabinetach lub przestronnych salonach o modnym wystroju.

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem
• Regulowane zagłówki oraz podłokietnik - komfort użytkowania
• Miękkie oparcie i siedzisko - zwiększony komfort użytkowania
• Nóżki metalowe - estetyka i wytrzymałość
• Narożnik dostępny również w wersji lewostronnej