Stylowy i minimalistyczny narożnik do spania i siedzenia

Narożnik Wave ma prosty i przyjemny dla oka design. Pasuje do salonów i dużych sypialni. Może być rozwiązaniem problemów ze spaniem i siedzeniem w pokoju z aneksem lub pomieszczeniu typu studio. Najlepiej wpasuje się w aranżacje w stylu nowoczesnym, klasycznym, minimalistycznym, skandynawskim i loftowym.

Ten elegancki mebel wprost zachęca do odpoczynku i relaksu. Regulowane zagłówki możesz umieścić tak, jak ci pasuje. Wygodne siedzisko i miękkie oparcie pozwalają na spędzenie długiego czasu w komfortowych warunkach. Miejsce na pościel umożliwia zachowanie porządku na co dzień.

Siedzisko mebla wypełnione jest pianką wysokoelastyczną i sprężyną falistą. To dzięki nim nie odkształca się, zachowując przez długie lata idealny wygląd. Oparcie jest miękkie, jego ergonomiczne właściwości zapewnia pianka poliuretanowa. Ruchome zagłówki to zarazem ozdoba, jak i praktyczne elementy narożnika. Metalowe nóżki wysmuklają bryłę mebla. Wymiary wynoszą: 265 × 81-98 × 209 cm (szerokość, wysokość, głębokość).

Minimalistyczny urok narożnika Wave pozwala na dopasowanie go do wielu różnych mebli i stylów. Z uwagi na staranność wykonania może być centralnym punktem pomieszczenia, wokół którego zbuduje się ciekawą aranżację.

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem
• Regulowane zagłówki oraz podłokietnik - komfort użytkowania
• Miękkie oparcie i siedzisko - zwiększony komfort użytkowania
• Nóżki metalowe - estetyka i wytrzymałość
• Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej