Narożnik White – prosty i elegancki

Design narożnika White, bazujący na geometrycznych formach, najlepiej sprawdza się w aranżacjach w stylu nowoczesnym, loftowym i minimalistycznym, czyli tam, gdzie można zestawić go z meblami o prostych kształtach. To idealny mebel do salonu, pokoju dziennego i gabinetu. Jest elegancki, może stać w centralnym punkcie reprezentacyjnego pokoju.

Narożnik White najlepiej sprawdza się jako efektowne, stylowe miejsce do siedzenia na co dzień dla domowników i z różnych okazji, np. kiedy spodziewamy się gości. Możesz wypocząć na nim po trudach dnia z książką w dłoni lub oglądając film.

Siedzisko narożnika White wypełnione zostało sprężyną falistą i pianką wysokoelastyczną, co gwarantuje jednorodną powierzchnię do siedzenia. Oparcie to pianka poliuretanowa i pas tapicerski. Prosty design narożnika to jego ogromny atut. Wizualnie wrażenie wzmacniają smukłe metalowe nóżki. Wymiary wynoszą: 170 × 261/88/83 cm.

Narożnik White najlepiej sprawdzi się w prostej, minimalistycznej aranżacji przestronnego salonu w otoczeniu mebli w podobnym stylu. Można dodać kilka niewielkich poduszek w ozdobnych poszewkach.


Cechy szczególne mebla:
- Narożnik w stylu minimalistycznym
- Sprężyny faliste i pianka wysokoelastyczna siedzisku, sprawiają, że mebel jest bardzo komfortowy
- Nowoczesny design, do każdego wnętrza
- Nogi metalowe
- Tapicerowane plecy tkaniną
- Narożnik dostępny również w wersj prawostronnej
Wymiary
Szerokość 261 cm
Wysokość 83 cm
Głębokość 170 cm
Waga 97 kg
Do pobrania