Narzuta Alexandria – sposób na eleganckie łóżko

Łóżko to nie tylko mebel używany w czasie, kiedy kładziemy się spać, ale również ważny element wnętrza. Dlatego warto zadbać o to, aby w czasie, gdy nie są używane, prezentowały się elegancko i estetycznie. Pomoże w tym narzuta Alexandria. Ze względu na swoją kolorystykę świetnie pasuje do wnętrz o aranżacji klasycznej lub nowoczesnej.

Alexandria została wykonana z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku materiału, dlatego każde zetknięcie się z nią, jest miłym doświadczeniem.

Narzuta Alexandria kształt prostokątny, a jej kolor to beż. Jest to barwa neutralna, co ułatwia dopasowanie narzuty do kolorystyki pomieszczenia. Wymiary narzuty wynoszą 180 × 200 cm, dzięki czemu pasuje do wszystkich standardowych lóżek, kanap oraz sof.

Alexandria może być prana w pralce. Jej materiał wykonania jest neutralny pod względem alergicznym, dlatego mogą korzystać z niej osoby mające wrażliwą skórę lub alergię. Polecamy dobrać do niej poduszki – dzięki temu łóżko lub sofa staną się prawdziwą ozdobą pomieszczenia.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 180 cm
Waga 1.58 kg
Do pobrania