Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Nowe barwy kolekcji Largo od Black Red White
Stylowy salon, elegancki gabinet, przestronna jadalnia, a może sprzyjająca wypoczynkowi sypialnia? Nowa odsłona kolorystyczna mebli Largo od Black Red White zapewnia jeszcze więcej możliwości na indywidualną aranżację wnętrza.
 
O ponadczasowej stylistyce mebli Largo decyduje ich nowoczesna sylwetka zamknięta w solidnej, delikatnie profilowanej ramie. Wybrane elementy zyskują na lekkości dzięki przeszklonym witrynom. To wszystko sprawia, że kolekcja pasuje zarówno do mieszkań utrzymanych w nowoczesnej aranżacji, jak i tej bardziej wyrafinowanej, z klasycznymi akcentami.
 
Meble Largo, oprócz niezwykle popularnego, intensywnego wybarwienia wenge, są teraz dostępne w całkiem nowej kolorystyce – dąb sonoma. Ten jasny odcień z subtelną strukturą usłojenia sprawia, że kolekcja jest oryginalna, a jednocześnie uniwersalna. Dla uzyskania unikalnego wnętrza warto zdecydować się także na dekoracyjne wstawki o ciekawej fakturze ‘sibu’, dostępne w kilku wybranych modułach systemu.
        
Bez względu na to czy planujemy urządzenie salonu, jadalni, gabinetu czy też sypialni, różnorodność modułów Largo pozwala na kompleksowe i funkcjonalne zagospodarowanie każdego z tych wnętrz. W kolekcji znajdziemy m.in. kredens, komody, szafki, witryny stojące i wiszące, szafy oraz półki. Ofertę uzupełnia łóżko z wezgłowiem, rozkładany stół z krzesłami oraz stoły biurowe, które można połączyć łącznikiem w celu zwiększenia przestrzeni do pracy lub nauki.