Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Nowy kolor, nowa wizja wnętrza

Indiana - pokój młodzieżowy w kolorze sosna canyon Meble z kolekcji Indiana potrafią nadać wnętrzu charakter. Idealnie sprawdzą się w miejscu przeznaczonym do pracy, nauki jak i odpoczynku. Moduły urozmaicone ciekawą formą uchwytów i okuć dostępne są aż w 25 wariantach, a teraz również w nowym, niepowtarzalny kolorze sosna canyon. Dzięki nim urządzisz wnętrze dokładnie tak, jak chcesz.
 
Kolekcję Indiana, występującą dotychczas w wybarwieniach dąb sutter i sosna antyczna, można już kupić w nowej odsłonie kolorystycznej - sosna canyon. Nowe wybarwienie to doskonała propozycja do stworzenia modnego wnętrza. Meble w jasnej kolorystyce optycznie powiększają przestrzeń i wprowadzają do pomieszczenia pogodną aurę. Widoczny na frontach wyraźny rysunek drewna oraz nietuzinkowe metalowe okucia i uchwyty podkreślają wyjątkowy charakter kolekcji.
 
Oryginalne wzornictwo połączone z praktycznymi pomysłami na przechowywanie i organizację to doskonały sposób na aranżację pokoju młodzieżowego, gabinetu, salonu czy przedpokoju. Dzięki wielu elementom o różnych wymiarach i funkcjach urządzenie dowolnej powierzchni zgodnie z własnym pomysłem jest wyjątkowo proste i przyjemne. Wśród 25 modułów, które można swobodnie ze sobą komponować, dostępne są: szafy, regały, szafki, komody, łóżka, krzesła, biurka, kufer, witryna, szafka nocna, ława, lustro oraz wieszak.
 
Niekonwencjonalna aranżacja z kolekcją Indiana zachwyci wszystkich gości, a całą rodzinę natchnie do kreatywnych i pasjonujących zabaw z najdalszych zakamarków wyobraźni.