Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Urządzaj modułowo z nowym systemem Moden

Nowoczesne meble Moden o prostej, oszczędnej w detalach stylistyce zachwycą zwolenników eleganckiej prostoty i przestrzennych rozwiązań. Kolekcja idealnie sprawdzi się przy urządzaniu niewielkich przestrzeni.
 
Moden łączy ze sobą funkcjonalność z niebanalną stylistyką. Proste, bezuchwytowe fronty pozbawione są detali - dzięki temu doskonale akcentują przestrzenność wnętrza i sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe niż w rzeczywistości. Za frontami kryje się mnóstwo miejsca na przechowywanie. Elementy kolekcji pozwalają urządzić wiele domowych wnętrz. Idealnie będą prezentować się w salonie, pokoju dziecka czy domowym biurze.
Moden - Pokój dzienny Moden - Pokój dzienny Moden - Pokój dzienny
Urządzaj modułowo
Modułowy charakter kolekcji daje możliwość tworzenia dowolnych układów, dostosowanych do wielkości oraz możliwości wnętrza, które urządzasz. Sam decydujesz o tym, czy zabudowa mebli będzie sięgać samego sufitu, czy zatrzyma się na wysokości tradycyjnych komód. Zróżnicowane układy otwartych półek i zamkniętych szafek będą dawać dowolność i swobodę przechowywania najróżniejszych domowych akcesoriów.
 
Buduj własne układy
Potencjał niewielkich przestrzeni pomagają wykorzystać funkcjonalne nadstawki. Ustawiając je na komodach stworzysz wysoką zabudowę z mnóstwem miejsca do zagospodarowania i maksymalnie wykorzystasz wysokość wnętrza, nie tracąc cennej przestrzeni na podłodze. Równie funkcjonalne są dostępne w systemie narożne elementy – szafa i designerski regał. Dzięki ich uniwersalnej budowie masz możliwość nie tylko pięknie, ale też praktycznie wyposażyć zapomniane kąty.
 
Wybierz swoją wersję kolorystyczną
Meble Moden dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych frontów. Samodzielnie decydujesz o tym, który z nich wybierzesz. Może to być doskonale imitujący kolor naturalnego drewna dąb san remo jasny lub nieco ciemniejszy brąz orzech kolumbia. Obie te barwy idealnie współgrają z kolorystyką korpusu – szary wolfram i tworzą niebanalną, miłą dla oka kompozycję.