Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Trixo – prosty sposób na udane wnętrze

Salon to najważniejsze miejsce w domu. To tam schodzą się ścieżki wszystkich domowników, a ściany mogłyby opowiedzieć niejedną fascynującą historię – gdyby tylko faktycznie mogły mówić. Urządź go tak, by znalazła się tam przestrzeń na wszystko – relaks, pracę, naukę i rodzinne seanse filmowe. Wykorzystaj do tego ultranowoczesny system Trixo.
 
Trixo - pokój dzienny Kolekcja w stylu nowoczesnym to esencja stylu modern. Czyste płaszczyzny i nieskazitelny kolor lśniącej bieli akcentują minimalizm kompozycji i tworzą przestrzeń pełną praktycznych podziałów. Uniwersalne moduły zaprojektowane zostały tak, żeby móc swobodnie je ze sobą zestawiać i tworzyć układy, które całkowicie odpowiadają potrzebom wszystkich domowników.
 
Trixo to kolekcja, w której zadbaliśmy nie tylko o design, ale również o wygodę. Szafki i komody wyposażone zostały w zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania. Akcesoria posiadają specjalne hamulce, dzięki którym front komody zwalnia w końcowej fazie domykania i prawie bezszelestnie łączy się z korpusem. Pozbawione zbędnych detali i uchwytów fronty mebli otwierają się komfortowo nie tylko za sprawą markowych akcesoriów. Ich specjalnie wydłużona linia delikatnie wystaje ponad korpus, zapewniając komfortowy dostęp do wnętrza mebli.
 
Kolekcja dostępna jest w modnym kolorze bieli. Fronty mebli wykończone na wysoki połysk mogą mieć różną oprawę. To od Ciebie zależy, jaki kolor będzie miała dzieląca je listwa – sam zdecyduj, szary wolfram czy matowa biel?