Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Definicja stylu – nowa kolekcja Bari

Kolekcja mebli, która określa charakter przestrzeni. Mieszanka stylu modern i tradycji zawartej w naturalnym drewnie dębowym. System stworzony z myślą o dzisiejszych i przyszłych użytkownikach. Bari – nowość od Black Red White.
 
Bari - sypialnia Projektując system Bari chcieliśmy oddać naturalne piękno drewna dębowego. Wyjątkowa uroda tego szlachetnego surowca rysuje się wyraźnie na blatach mebli, kontrastując z wykonanymi na wysoki połysk frontami w kolorze bieli. Całość dyskretnie uzupełniają funkcjonalne uchwyty z drewna i metalu, dzięki którym zyskujesz wygodny dostęp do wnętrza szafek i szuflad. Prosto i ze smakiem - Ty też możesz tak mieszkać.
 
Wiele funkcjonalnych modułów
Kolekcja Bari to zestaw kilkunastu, funkcjonalnych modułów, które umożliwiają aranżację jadalni, salonu i sypialni. Wygodnie zaaranżujesz każde z tych pomieszczeń, dowolnie zestawiając ze sobą poszczególne elementy kolekcji. Stylowe komody i witryny, funkcjonalne szafki i wiszące półki, elegancki stół i krzesła, wygodne łóżko i pojemne szafy. Sam zdecyduj o tym, jaki układ mebli będzie dla Ciebie najlepszy.
 
Bari - zbliżenie komody Szereg udogodnień
Zachowując wysoką dbałość o szczegóły i naturalną urodę drewna dębowego, wzbogaciliśmy kolekcję o kolejne praktyczne elementy. Meble są dopasowane do współczesnych potrzeb użytkowników, wyposażone w najwyższej jakości zawiasy i prowadnice, niewidoczne, ale ułatwiające codzienne korzystanie z kolekcji Bari. Ich nieprzeciętną urodę podkreśla przejrzyste szkło witryn, hartowane, dlatego nie tylko piękne, ale również bezpieczne.  Nowoczesnym akcentem jest również wykorzystane we wnętrzach witryn energooszczędne oświetlenie LED.