1. BRW
  2. Wszystkie produkty
  3. Nowości
  4. Więcej możliwości z kolekcją Graphic
Nowości
09-11-2015

Definicja stylu – nowa kolekcja Bari

Kolekcja mebli, która określa charakter przestrzeni. Mieszanka stylu modern i tradycji zawartej w naturalnym drewnie dębowym. System stworzony z myślą o dzisiejszych i przyszłych użytkownikach. Bari – nowość od Black Red White.
 
Bari - sypialnia Projektując system Bari chcieliśmy oddać naturalne piękno drewna dębowego. Wyjątkowa uroda tego szlachetnego surowca rysuje się wyraźnie na blatach mebli, kontrastując z wykonanymi na wysoki połysk frontami w kolorze bieli. Całość dyskretnie uzupełniają funkcjonalne uchwyty z drewna i metalu, dzięki którym zyskujesz wygodny dostęp do wnętrza szafek i szuflad. Prosto i ze smakiem - Ty też możesz tak mieszkać.
 
Wiele funkcjonalnych modułów
Kolekcja Bari to zestaw kilkunastu, funkcjonalnych modułów, które umożliwiają aranżację jadalni, salonu i sypialni. Wygodnie zaaranżujesz każde z tych pomieszczeń, dowolnie zestawiając ze sobą poszczególne elementy kolekcji. Stylowe komody i witryny, funkcjonalne szafki i wiszące półki, elegancki stół i krzesła, wygodne łóżko i pojemne szafy. Sam zdecyduj o tym, jaki układ mebli będzie dla Ciebie najlepszy.
 
Bari - zbliżenie komody Szereg udogodnień
Zachowując wysoką dbałość o szczegóły i naturalną urodę drewna dębowego, wzbogaciliśmy kolekcję o kolejne praktyczne elementy. Meble są dopasowane do współczesnych potrzeb użytkowników, wyposażone w najwyższej jakości zawiasy i prowadnice, niewidoczne, ale ułatwiające codzienne korzystanie z kolekcji Bari. Ich nieprzeciętną urodę podkreśla przejrzyste szkło witryn, hartowane, dlatego nie tylko piękne, ale również bezpieczne.  Nowoczesnym akcentem jest również wykorzystane we wnętrzach witryn energooszczędne oświetlenie LED.
 
Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.