Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Possi Light – bilion możliwości na wnętrze

Najnowsza kolekcja mebli modułowych Possi Light od Black Red White to system, który wyróżnia się światowym wzornictwem i nieograniczoną możliwością kreowania własnego mieszkania – od surowej nieprzegadanej kawalerki, aż do ciepłego rodzinnego domu, pełnego dziecięcego gwaru. Ta niezwykła kolekcja z włoską duszą pozwala każdemu zostać projektantem wnętrz i stworzyć wymarzone meble, które doskonale sprawdzą się na każdym etapie życia.
 
Possi Light Black Red White pokój dzienny Possi Light to nowoczesna kolekcja modułowa, która może zmieniać się razem z Twoją rodziną – kiedy ona się powiększy, wystarczy dodać nowe moduły: szafy, półki, komody czy witryny, by na nowo cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem. To naprawdę proste.
 
Dzięki Possi Light możemy dowolnie zmieniać i personalizować przestrzeń w każdej chwili i zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Każdy mebel można wygodnie powiesić na ścianie i wybrać jego kolorystykę, tworząc swój jedyny, absolutnie niepowtarzalny układ. Umożliwia to aż 58 funkcjonalnych modułów, 40 kolorów frontów, 3 kolory korpusów, elementy dodatkowe i nieskończona ilość kombinacji, dzięki którym każde wnętrze będzie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.
 
Przygoda z kreowaniem wnętrza rozpoczyna się od delikatnej, niewinnej bieli. Własny temperament można pokazać, wybierając ulubione kolory o matowym lub lśniącym wykończeniu – od subtelnych pasteli, naturalnych odcieni drewna, przez modne szarości, aż po soczystą czerwień i zieleń. Ostateczny charakter mebli można nadać, dobierając stylowe nóżki i drewniane aplikacje.
 
Kolekcja Possi Light to nie tylko funkcjonalność i pomysłowość, a przede wszystkim minimalistyczny styl, który przyciąga barwą, zaskakuje wielością form, a przy okazji jest praktyczny w codziennym życiu. Szlachetna linia zachwyca subtelnością dzięki zaokrąglonym brzegom drzwi i szuflad. Lekkości dodają przestrzenie między poszczególnymi elementami kompozycji, które zgrabnie unoszą się na ścianach. Ponadczasowość i uniwersalność mebli Possi Light sprawia, że doskonale sprawdzą się one zarówno w małej kawalerce, jak i przestronnym mieszkaniu dla całej rodziny.
 
Possi Light Black Red White pokój dzienny Possi Light Black Red White pokój dzienny Possi Light Black Red White pokój dzienny
Possi Light Black Red White pokój dzienny Possi Light Black Red White pokój dzienny Possi Light Black Red White pokój dzienny
Possi Light Zaprojektuj Sam Possi Light broszura