Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Possi Light – bilion możliwości na wnętrze

Najnowsza kolekcja mebli modułowych Possi Light od Black Red White to system, który wyróżnia się światowym wzornictwem i nieograniczoną możliwością kreowania własnego mieszkania – od surowej nieprzegadanej kawalerki, aż do ciepłego rodzinnego domu, pełnego dziecięcego gwaru. Ta niezwykła kolekcja z włoską duszą pozwala każdemu zostać projektantem wnętrz i stworzyć wymarzone meble, które doskonale sprawdzą się na każdym etapie życia.
 
Possi Light Black Red White pokój dzienny Possi Light to nowoczesna kolekcja modułowa, która może zmieniać się razem z Twoją rodziną – kiedy ona się powiększy, wystarczy dodać nowe moduły: szafy, półki, komody czy witryny, by na nowo cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem. To naprawdę proste.
 
Dzięki Possi Light możemy dowolnie zmieniać i personalizować przestrzeń w każdej chwili i zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Każdy mebel można wygodnie powiesić na ścianie i wybrać jego kolorystykę, tworząc swój jedyny, absolutnie niepowtarzalny układ. Umożliwia to aż 58 funkcjonalnych modułów, 40 kolorów frontów, 3 kolory korpusów, elementy dodatkowe i nieskończona ilość kombinacji, dzięki którym każde wnętrze będzie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.
 
Przygoda z kreowaniem wnętrza rozpoczyna się od delikatnej, niewinnej bieli. Własny temperament można pokazać, wybierając ulubione kolory o matowym lub lśniącym wykończeniu – od subtelnych pasteli, naturalnych odcieni drewna, przez modne szarości, aż po soczystą czerwień i zieleń. Ostateczny charakter mebli można nadać, dobierając stylowe nóżki i drewniane aplikacje.
 
Kolekcja Possi Light to nie tylko funkcjonalność i pomysłowość, a przede wszystkim minimalistyczny styl, który przyciąga barwą, zaskakuje wielością form, a przy okazji jest praktyczny w codziennym życiu. Szlachetna linia zachwyca subtelnością dzięki zaokrąglonym brzegom drzwi i szuflad. Lekkości dodają przestrzenie między poszczególnymi elementami kompozycji, które zgrabnie unoszą się na ścianach. Ponadczasowość i uniwersalność mebli Possi Light sprawia, że doskonale sprawdzą się one zarówno w małej kawalerce, jak i przestronnym mieszkaniu dla całej rodziny.