Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Sposób na piękne wnętrze – nowość Alhambra

Najnowsza kolekcja Alhambra od Black Red White prostotę stylu nowoczesnego w naturalny sposób splata z pierwiastkiem glamour. Eleganckie meble w stonowanych barwach drewna ożywają dzięki detalom. W roli biżuterii – akcenty czerni, srebra i szkła. 
 
Kolekcja Alhambra nieco wymyka się sztywnym ramom nowoczesnego stylu. Można poznać ją po wyważonej kolorystyce, prostocie formy i finezyjnych detalach. W centrum uwagi pozostają wykonane z drewna litego czarne ryflowane listwy oraz podświetlone ledowo wnętrza witryn. Eleganckiej nuty dodają delikatne uchwyty oraz przejrzyste szkło hartowane, za którym dostojnie prezentują się dodatki i dekoracje.
Alhambra pokój dzienny Black Red White Alhambra pokój dzienny Black Red White Alhambra pokój dzienny Black Red White
Alhambra to kolekcja o dwóch twarzach. Z jednej strony to meble pełne smaku, które nadają wyrazisty charakter każdemu wnętrzu, z drugiej natomiast funkcjonalne rozwiązania, które idealnie spełnią swoją rolę każdego dnia. Idealne meble dla siebie można wybrać spośród wielu zróżnicowanych elementów - pojemne komody, witryny, szafki i półki z powodzeniem łączyć w dowolne układy, a ich wnętrze organizować na własny sposób. Codzienny komfort użytkowania zapewniają zawiasy i prowadnice wyposażone w mechanizm cichego domykania szafek i szuflad.