Robimy
dom

  • rejestracja
ulubione znajdź salon
koszyk
Nowości
07-04-2017

Klimatyczna sypialnia Stockholm w stylu skandynawskim

Klimatyczna sypialnia Stockholm w stylu skandynawskimBiałe meble nie muszą oznaczać nudy i chłodu. Właśnie w takiej tonacji powstała, utrzymana w modnym stylu skandynawskim, nowa kolekcja Stockholm. Meble stworzone z myślą o sypialni pozwolą kompleksowo zaaranżować przestrzeń i stworzyć komfortowe miejsce do odpoczynku.
 
Praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu meble Stockholm to idealne rozwiązanie na urządzenie sypialni dla dwojga. Ich stylistyka doskonale nawiązuje do szwedzkich domów i mieszkań, w których ciepłe akcenty i każdy promień słońca są na wagę złota. Stąd bielone fronty, proste niezaprzątające uwagi formy i kolor naturalnego drewna. Meble zwieńczone blatami w kolorze drewna, ozdobnymi listwami i delikatnymi uchwytami są eleganckie i praktyczne zarazem, a dzięki systemowi cichego domykania drzwiczek szafek i szuflad zapewniają dodatkowy komfort użytkowania.
 
Elementy sypialni umożliwiają funkcjonalne zagospodarowanie pomieszczenia przeznaczonego zarówno do komfortowego wypoczynku, jak i pomysłowej organizacji garderoby. W kolekcji można znaleźć szafkę nocną, która jest idealnym dopełnieniem dwuosobowego łóżka z dekoracyjnym wezgłowiem. Zgrabna komoda, pozwoli umieścić osobiste rzeczy w jednym miejscu, a przestronna pięciodrzwiowa szafa pomieści każdy element nawet najbardziej nietypowej garderoby.
 
 
Klimatyczna sypialnia Stockholm w stylu skandynawskim Klimatyczna sypialnia Stockholm w stylu skandynawskim Klimatyczna sypialnia Stockholm w stylu skandynawskim Klimatyczna sypialnia Stockholm w stylu skandynawskim
 

 

Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.