Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Nowa kolekcja Elis – duet drewna i bieli

Przedstawiamy najnowszą kolekcję nowoczesnych mebli do pokoju dziennego – Elis. Białe meble z elementami naturalnego drewna to doskonała propozycja dla zwolenników współczesnej elegancji i prostoty. Kontrastujące barwy podkreślają wyrazisty styl i zaakcentują oryginalny charakter wnętrza. Dzięki wysokiej jakości akcesoriom meble są wygodne w użytkowaniu.
 
Kolekcja Elis składa się z kilkunastu funkcjonalnych elementów, które doskonale sprawdzą się w pokoju dziennym. Pakowe komody, szafki RTV, szafki wiszące oraz efektowne witryny z podświetleniem LED pozwolą wygodnie zagospodarować każdy salon. Dzięki szafkom wiszącym w postaci modnych kubików można z łatwością stworzyć efektowną ścienną kompozycję i maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.
Elis - pokój dzienny Black Red White Elis - pokój dzienny Black Red White Elis - komoda w pokoju Black Red White
Stylistyka mebli to połączenie nowoczesnych form i trendów z ciepłem naturalnego drewna dębowego, które przebija się na górnych frontach komód i delikatnie zaokrąglonych elementach naroży mebli. Każdy detal ma znaczenie, dlatego z kolekcją Elis można wybrać sposób osadzenia mebli na podłodze – do wyboru są metalowe zgrabne nóżki, bądź stabilne cokoły. Każde z rozwiązań ma swoje niewątpliwe zalety. Nóżki delikatnie odrywają korpusy mebli od ziemi, nadając im lekkości, a pełny cokół scala bryłę mebla, sprawiając, że jest bardziej masywna, a przy tym zgrabna i nowoczesna.
 
Kolekcja Elis to meble dające pełen komfort użytkowania. Pozbawione uchwytów fronty szuflad zostały wyposażone w prowadnice typu push-to-open. Dzięki nowoczesnej technologii wystarczy delikatnie nacisnąć powierzchnię frontu i poczekać, aż szuflada wysunie się sama. Równie komfortowo można korzystać z szafek i regałów, dzięki zawiasom wyposażonym w system cichego domykania frontów, dzięki którym drzwiczki szafek zamykają się lekko i bezszelestnie.