Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Nowe wcielenia tradycyjnych mebli – kolekcja Amsterdam

Nowa kolekcja Amsterdam to ukłon w stronę tradycyjnej skandynawskiej stylistyki. Prostota, delikatne barwy i styl tych niezwykłych mebli stworzą przestrzeń o niepowtarzalnym klimacie. Wiele różnorodnych elementów do wyboru daje jeszcze większą swobodę w projektowaniu i urządzaniu wnętrza.
 
Skandynawski design jest synonimem prostoty i wysmakowanego stylu. Nie ma w nim przepychu, blasku szkła czy iskrzących się kryształkami żyrandoli. Pojawił się jako antidotum na ciemne wnętrza, nadmiar dekoracji oraz nowoczesną sterylność. Mimo dominującej bieli to jednak styl niepozbawiony ciepła i dobrego smaku, który użyczają mu odpowiednio dobrane dodatki, ale i meble nadające współczesne formy tradycyjnym witrynom, komodom czy fotelom. W duchu takiego właśnie wzornictwa powstała nowa kolekcja Amsterdam od Black Red White.
Amsterdam - pokój dzienny Black Red White Amsterdam - pokój dzienny Black Red White Amsterdam - pokój dzienny Black Red White
Amsterdam to kolekcja, w której skład wchodzą różnorodne elementy pozwalające na urządzanie wnętrza na dziesiątki różnych sposobów. Funkcjonalne meble, takie jak komody, witryny, nadstawki, regały czy ławy zostały wzbogacone o komfortowy dedykowany kolekcji fotel w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru.
 
Wyróżnikiem systemu są eleganckie witryny – wiszące i stojące – z przeszklonymi elementami, wykonanymi z bezpiecznego szkła hartowanego. Ustawioną w ich wnętrzu zabytkową porcelanę czy rodzinną galerię zdjęć efektownie podkreśli energooszczędne oświetlenie LED. Charakterystycznym elementem kolekcji są także komody, które doskonale będą prezentować się solo, ale także w duecie - można je rozbudowywać, dzięki funkcjonalnym nadstawkom z przeszklonymi frontami, zwiększając przestrzeń niezbędną do przechowywania. W centrum salonu idealnie sprawdzą się kompaktowe ławy, które ułatwią utrzymanie porządku, dzięki funkcjonalnym szufladkom i dodatkowej półce.
Amsterdam - pokój dzienny Black Red White Amsterdam - pokój dzienny Black Red White Amsterdam - pokój dzienny Black Red White
Meble z kolekcji Amsterdam dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych do wyboru. Charakterystycznej dla stylu skandynawskiego bieli z widocznym usłojeniem drewna w wybarwieniu modrzew sibiu jasny oraz modnej delikatnej szarości modrzew sibiu szary. Przełamaniem stonowanej kolorystyki i nawiązaniem do natury są fornirowane blaty ław w naturalnym kolorze dębu. Komfortowe użytkowanie poszczególnych elementów zapewniają wysokiej jakości akcesoria – zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania frontów.