Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nowe kolekcje

Bergen – kolekcja w nurcie współczesnej klasyki

Meble Bergen to kompozycja dobrego smaku i funkcjonalnych rozwiązań, które zapewniają zróżnicowane moduły przeznaczone do indywidualnej konfiguracji. Kolekcja doskonale współgra ze stylem współczesnym, idealnie łącząc go z nutą klasyki. System utrzymany ciepłym kolorze drewna zachwyci miłośników ciepłych i eleganckich aranżacji.
Bergen - pokój Black Red White Bergen - pokój Black Red White Bergen - pokój Black Red White Bergen - pokój Black Red White
Szczypta stylu
Stylistyka kolekcji bazuje na tradycji i ciepłym kolorze drewna modrzew sibiu złoty. Meble utrzymane w ryzach prostych form mają subtelne zdobienia i wysokie nóżki, które nadają im niepowtarzalny charakter. Delikatne nacięcia boków nieco przełamują sztywne ramy kolekcji, przyciągając wzrok. Dopełnieniem całości są subtelne punktowe uchwyty, które pełnią rolę biżuterii i zapewniają wygodny dostęp do szafek i szuflad.
 
Funkcjonalne moduły
W kolekcji Bergen można znaleźć meble, które idealnie sprawdzą się we wnętrzu salonu, sypialni i jadalni. Elegancję pomieszczenia podkreślą przeszklone witryny z energooszczędnym oświetleniem LED, dostępne w czterech wymiarach do wyboru. Tuż za szklaną taflą frontów można wyeksponować piękną zastawę, kolekcję książek czy pamiątki, zapewniając im jednocześnie bezpieczeństwo i ochronę przed kurzem. Wiele miejsca do przechowywania zapewnią pojemne komody i szafy na wszystkie elementy garderoby. Kropką nad „i” każdej aranżacji będą wiszące półki, dzięki którym funkcjonalnie można zaaranżować nawet niewielkie wnętrze. W przestrzeni sypialnianej królować będzie dwuosobowe łóżko z wysokim wezgłowiem uzupełnione o praktyczne szafki nocne.
 
Praktyczne rozwiązania
Meble Bergen to niebagatelny styl, który został wzbogacony o gamę funkcjonalnych rozwiązań. Najwyższą wygodę korzystania z mebli zapewniają markowe akcesoria – zawiasy i prowadnice szuflad z systemem cichego domykania frontów, które całkowicie likwidują problem uciążliwego trzaskania drzwiczek podczas ich zamykania. Dostępne w standardowym wyposażeniu witryn energooszczędne oświetlenie LED pozwala na efektowną ekspozycję przedmiotów, zwiększa funkcjonalność wnętrza po zmroku i stwarza niepowtarzalny klimat. Z kolei mocne szkło hartowane dba o bezpieczeństwo domowników.